Ewelina & Damian ślub Pałac Pstrokonie

Hello kochani! Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami z jednego z pięknych wesel, na których mieliśmy okazję być. Oto historia ślubu  Eweliny i Damiana , który odbył się w Pałacu Pstrokonie.

Para Młoda wybrała na swój ślub  piękny, romantyczny pałac, usytuowany wśród pięknych krajobrazów i otoczony bujną zielenią. Miejsce to idealnie wpisało się w charakter uroczystości, która była pełna elegancji i stylu.

Ewelina i Damian wybrali na swój wielki dzień delikatne stylizacje w odcieniach bieli i kremu, które w połączeniu z pięknymi dodatkami tworzyły wyjątkowy, subtelny klimat. Do ślubu Para Młoda pojechała sportowym samochodem, który dodał jeszcze więcej uroku temu już i tak wyjątkowemu dniu.

Ceremonia odbyła się w kościele, który został udekorowany mnóstwem kwiatów i dekoracji, co stworzyło niesamowitą atmosferę. Po ceremonii Para Młoda wraz z gośćmi przeniosła się do namiotu przed pałacem, gdzie odbyło się wesele. Namiot udekorowano w taki sposób, że wyglądał jak z bajki. Każdy element dopracowany  był w najmniejszych szczegółach.

Na weselu pojawiło się wiele pięknych dekoracji, umieszczonych zarówno w pałacu jak i przed jego wejściem. Kwiaty, girlandy, słodki stół, światełka  i eleganckich elementów. Wszystko wspaniale komponowało się  z całą aranżacją. Atmosfera była niesamowita, a goście bawili się doskonale, tańcząc i ciesząc się razem z Młodą Parą.

Podsumowując  wesele w Pałacu Pstrokonie  było niesamowitym doświadczeniem. Uroczystość była pełna elegancji i stylu, a każdy element dopracowano w najdrobniejszych szczegółach. Było to naprawdę wyjątkowe przeżycie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

Zapraszamy do oglądania! M&M

 

 

 

 

 

MENU