Maja i Mati

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wybraliśmy Michała Orłowskiego jako naszego fotografa ślubnego. Niepowtarzalny styl Jego zdjęć doskonale odzwierciedlił klimat i emocje tego cudownego dla nas dnia. Michał był ogromnym wsparciem podczas całego przedsięwzięcia! Pracuje bardzo dyskretnie, a cała rodzina czuła się przy Nim bardzo swobodnie. Nie można odmówić Michałowi tego, że jest prawdziwym profesjonalistą! Na tydzień przed naszym wielkim dniem odbyliśmy bardzo szczegółową rozmowę na temat tego, jak przebiegać będzie cały dzień, wcześniej też opisując to w formularzu, który przygotował dla nas Michał. Na tym spotkaniu widać było, że doskonale się z nim zapoznał i po prostu wiedział jak zaplanowaliśmy nasz dzień, uważnie słuchał, podpowiadał, a my czuliśmy się zaopiekowani! Niespodzianką było to, że nie wszystko poszło zgodnie z planem godzinowym, który ustaliliśmy, ale to nie przeszkodziło Michałowi w tym, aby uwiecznić każdą najważniejszą chwilę na fotografiach (sami się zastanawiamy jak mógł być w kilku miejscach jednocześnie :)), a nawet wydłużyć czas pracy o nadprogramową godzinę. Dzięki Niemu mamy wymarzoną pamiątkę ślubną, zdjęcia, które zapierają dech w piesiach u nas i u gości. Takie, które będą niesamowitą pamiątką na całe życie! Michał, dziękujemy, że z nami byłeś!

Dziękujemy za pozytywną energię jaką dawałeś nam tego dnia i to, że zarażałeś uśmiechem nawet jak łapał nas stresik! :) To bardzo ważne, aby w tym wyjątkowym dniu otaczać się życzliwymi ludźmi. Gdybyśmy mogli jeszcze raz przeżyć ten dzień, Michał na pewno byłby z nami - zresztą już planujemy kolejne wspólne realizacje! :)

Kasia i Michał

W sekcji „o nas”, na swojej stronie piszą, że byliby zachwyceni, mogąc być częścią danej historii miłosnej. A tak naprawdę to my jesteśmy zachwyceni tym, jak jeden z najważniejszych momentów naszej historii, został przez nich uchwycony, zinterpretowany i przekazany. Odkąd rozpoczęliśmy planowanie naszego dnia, wiedzieliśmy, że zależy nam na tym, aby reportaż miał subtelny, romantyczny, pełen „naszego” klimatu charakter. Marzyliśmy o wyjątkowej atmosferze zdjęć jaką tworzą właśnie Monika i Michał - pełnej światła i naturalności. Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że za rok, za dwa, za dwadzieścia lat będziemy mogli wrócić do tego dnia dzięki opowiedzianej na fotografiach historii. Dziękujemy Monice i Michałowi również za ciepły, przemiły kontakt i profesjonalizm w każdym aspekcie. Polecamy, polecamy, polecamy!

Magda & Mike

Michal was an absolutely fantastic addition to our wedding planning! He supported us from the very beginning of our wedding planning and always made it seem that no question was too small or too big to clarify. He was familiar with our wedding venue, which made it a huuuuge relief especially since we were planning our wedding from abroad. To top it off, Michal was soo flexible the day of, even staying two hours after his shift to make sure all our wedding day details were captured. Not to mention, when our photos arrived, we then really learned that we could not have gone with anyone better! We will cherish these wedding photos for the rest of our lives and the wedding photo album he made captured every moment from our special day and was such a great gift for our parents as well. We would be soo lucky to be able to book Michal for another photo session in the future.

Monika & Krystian

Mieliśmy przyjemność poznać Monikę i Michała, którzy wykonali zdjęcia na naszym ślubie oraz sesję plenerową. Mimo tego, że poznaliśmy się na miejscu kilka chwil przed ceremonią ślubną czuliśmy się bardzo swobodnie tak jakbyśmy się już wcześniej znali. Atmosfera podczas sesji była tak przyjemna, że wszystkie nerwy tego dnia odeszły na dalszy plan ,a to wszytsko dzięki ich swobodnym i jednoczesnie profesjonalnym podejściu. W dniu, gdy otrzymaliśmy zdjęcia nie moglismy oderwać od nich oczu...efekt przerósł nasze oczekiwania. Serdecznie polecamy Michała i Monikę wszytskim ,którzy oczekują cudownej pamiątki w postaci zdjęć w najwazniejszym dniu w swoim życiu. P.S. Ocena 10/10 !!

Ania & Mateusz

Zdjęcia autorstwa Moniki i Michała oglądaliśmy już wcześniej i bardzo chcieliśmy mieć takie z własnego Ślubu, jednak nasza wedding plannerka mówiła, że termin się nie zgrywał… Szczęście w nieszczęściu, z powodu pandemii musieliśmy przełożyć Ślub i wtedy nam się udało !! Poznaliśmy się w dniu ślubu, w trakcie przygotowań, gdy w całym tym zamęcie i stresie Monika i Michał pewnym krokiem, z uśmiechami od ucha do ucha i bijącą od nich empatią i ciepłem wkroczyli w środek tego chaosu. Pełni profesjonalizmu, zaangażowani i przygotowani na wszystko. Mnóstwo pomysłów na różnorodne ujęcia, przygotowane dodatki do zdjęć, zaplanowane wszystko co do minuty, dokładnie wiedzieli gdzie i kiedy mają być, by wszystko uwiecznić na zdjęciach. Ponadto pomoc Moniki przy noszeniu trenu, oraz jego rzucaniu, aby ujęcie było perfekcyjne, była nieoceniona. Dziś, z wielką radością otwieramy ślubny album, którego przygotowanie, wykonanie i jakość zwaliła nas z nóg. Czegoś tak wspaniałego się nie spodziewaliśmy! Chetnie wracamy do tych wspomnień i oglądamy te przepiękne zdjęcia, których mamy baaardzo dużo, gdyż tak nam się spodobały, że nie mogliśmy wybrać części z nich! Z całego serca polecamy Monikę i Michała, gdyż piękniejszych zdjęć z naszego najważniejszego dnia w życiu nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Gosia & Arek

Monia i Michał! Idealna konfiguracja zarówno w życiu jak i w pracy! Kiedy rozpoczęliśmy poszukiwania fotografa, który będzie towarzyszył nam w tym najważniejszym dniu w życiu wiedzieliśmy, że szukamy kogoś wyjątkowego. Trafiliśmy na blog Moni i Michała i przepadliśmy. Ich reportaże zachwyciły nas tak bardzo, że wiedzieliśmy „Oni albo nikt!”. Nawet dzielące nas kilometry przestały mieć jakiekolwiek znaczenie. Zaczęło się od spotkania na skype, które jeszcze bardziej utwierdziło nas w przekonaniu, że to najlepszy wybór. Poznaliśmy się w Toskanii. To właśnie tam zrealizowaliśmy naszą sesję narzeczeńską. Przed samą sesją zastanawialiśmy się jak to będzie? Przecież ich nie znamy, pewnie będziemy się krępować, tam trzeba będzie pozować a my jesteśmy nie fotogeniczni. Nasze wszelkie obawy okazały się zupełnie niepotrzebne. Na miejscu oczywiście nie obyło się bez przygód, ale my tak po prostu już mamy! Zepsuty fiat 500, walka z czasem, ściganie się z zachodzącym słońcem, korek we Florencji, stres przyszłej panny młodej – historia, którą będziemy opowiadać wnukom. Co na to Monia i Michał? 100% profesjonalizmu! Przygotowani na wszystko. Doskonale potrafili opanować całą sytuację. Uratowali nas i naszą sesję. Zapewnili nam wspaniałą atmosferę. Zdjęcia z nimi to prawdziwa przyjemność. Czuliśmy się jak na spotkaniu z przyjaciółmi! Po chwili zapomnieliśmy, że bierzemy udział w sesji. Pięknym kadrom, wspaniałym opowieściom o cudownej Toskanii nie było końca. Efektem tego są cudowne wspomnienia w postaci przepięknych zdjęć. Mnóstwo wyjątkowych, naturalnych i niewymuszonych kadrów. I My jacyś tacy ładniejsi. Monia i Michał w dniu ślubu są, ale tak jak by ich nie było. Dyskretnie towarzyszyli nam w tym wspaniałym dniu. Cudownie się uzupełniają i możecie być pewni, że nic im nie umknie. Kiedy oglądamy nasze zdjęcia widzimy na nich nawet najmniejsze szczegóły. Monia i Michał idealnie uchwycili wszystkie emocje i uczucia, które nam towarzyszyły. Co więcej w każdej sytuacji możecie na nich liczyć, zawsze służą pomocą i wsparciem, a ich kreatywność nie ma końca. Zaufaliśmy im i nie zawiedliśmy się. W nasz reportaż ze ślubu włożyli ogrom pracy i całe swoje serce. Po ślubie plener. Znów przepiękna Toskania i ta sama wspaniała atmosfera. Możemy śmiało powiedzieć: Tak, to ich wina! To oni zarazili nas miłością do tego miejsca. To oni sprawili, że wracamy tam co roku już od 3 lat. Taka nasza mała tradycja. Monia i Michał! za każdym razem kiedy oglądamy albumy, które od Was dostaliśmy cieszymy się jak dzieci. Dzięki Wam przeżywamy te wszystkie cudowne momenty jeszcze raz. Efekty przewyższyły nasze oczekiwania. Dzięki Wam dostaliśmy najlepszy prezent ślubny. Jesteśmy Wam wdzięczni za wspaniałą pamiątkę, którą dla nas przygotowaliście. Jesteście najlepsi! To był dla nas zaszczyt dzielić ten wspaniały dzień razem z Wami!

Marta & Piotr

Michał i Monika to profesjonaliści w każdym calu. Ich zaangażowanie, pełne poświęcenie, ciągle otwarte i kreatywne umysły na nowe kadry przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Początkowo zdecydowaliśmy się na pakiet zdjęć ze ślubu + sesja poślubna. Na szczęście szybko zmieniliśmy zdanie i dołożyliśmy jeszcze sesje narzeczeńską i realizację foto albumu. Michał z Moniką w pełni pomogli nam zaplanować i zorganizować sesję narzeczeńską, przesyłając mnóstwo inspiracji czy wspierając w doborze stylizacji. Sesja została zrobiona przed weselem, dzięki czemu mogliśmy się poznać, oswoić z pozowaniem i dowiedzieć jak pracuje duet Orłowskich. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej okazały się też świetnym prezentem dla najbliższych i cudowną pamiątką dla nas samych. W samym dniu ślubu, spokój, opanowanie i pełen profesjonalizm fotografów udzielał się również nam. Często nawet nie zauważaliśmy ich obecności, a tym bardziej nie czuliśmy skrępowania. Cudownie pracowało nam się także na plenerze poślubnym. Dziś wiemy, że nie mogliśmy lepiej wybrać :) Jakość zdjęć, detali, albumu zaskoczyły nas i naszych najbliższych. Zdjęcia zapierają dech, przywołują cudowne wspomnienia, a my dzięki Michałowi i Monice zawsze możemy do nich wracać. Gorąco zachęcamy do współpracy z Orłowskimi, to świetni profesjonaliści i po prostu mega fajni ludzie, którzy kochają swoją pracę ;) Nie bójcie się im zaufać oni naprawdę wiedzą co robią!

Ania & Mateusz

Od momentu rozpoczęcia organizacji naszego ślubu i przyjęcia weselnego jedno było pewne od samego początku - to Monika i Michał mieli zostać naszymi fotografami ślubnymi, nikt inny nie wchodził w grę! I była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęliśmy. Przed ślubem otrzymaliśmy od nich mnóstwo pozytywnej energii, wsparcia, pomysłów i inspiracji, które wcieliliśmy w życie. Chociaż osobiście poznaliśmy się dopiero w dniu naszego ślubu, mieliśmy wrażenie, że znamy ich od lat. Profesjonalni, sympatyczni, z głowami pełnymi niebanalnych pomysłów, czuliśmy się przy nich bardzo swobodnie i pewnie. Wiedzieliśmy, że możemy im zaufać. Zadbali o to, by w kadrach uwiecznić dla nas drobne gesty, spojrzenia, emocje i detale - to wszystko, co przywołuje wspomnienia tamtych wyjątkowych dla nas chwil. Kochani dziękujemy Wam, że byliście z nami tego dnia i zadbaliście o wspaniałą atmosferę i cudowną pamiątkę na całe życie. Wykonane przez Was zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania i wzbudziły zachwyt gości, a kadry z naszej wspólnej sesji plenerowej stanowią przepiękną dekorację naszego mieszkania. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Agata & Dominik

Z Moniką i Michałem poznaliśmy się na naszej sesji narzeczeńskiej i już wtedy wiedzieliśmy, że ten rok będzie należał do nich! Od samego początku złapaliśmy ze sobą świetny kontakt co zaowocowało przepięknymi, magicznymi zdjęciami. Sesje okazały się super zabawą, czuliśmy się na nich bardzo komfortowo. Sesję poślubną wykonaliśmy razem we Florencji. Było to wspaniałe doświadczenie, do którego często wracamy przeglądając nasz album. W sumie wykonaliśmy ze sobą 3 sesje, każda inna, wymagająca i w 100% profesjonalna. Monika i Michał to nie tylko fotografowie, którzy przyjadą w określone miejsce i zrobią "robotę", to również osoby, które wspierają, inspirują i zasypują milionami pomysłów, tak aby zdjęcia wyszły najlepiej jak to tylko możliwe i stały się pamiątką na cale życie.

Ania & Karol

Zdjęcia zarówno ze ślubu jak i z planeru są niesamowite. Zapierają dech w piersiach. Podczas ich oglądania mamy nieodparte wrażenie, że ciągle pozostajemy czynnymi uczestnikami tego wspaniałego dnia - naszego ślubu. To fantastyczna pamiątka na całe nasze wspólne życie. Michał i Monika ujęli nas przede wszystkim swoim profesjonalizmem, pasją do tworzenia pięknych kadrów, poczuciem humoru, wyjątkowym podejściem do klienta. Wszystkim parom, które oczekują spektakularnego efektu i wymarzonej pamiątki serdecznie polecamy bo poprostu niezaprzeczalnie warto!

Joasia & Dawid

Najlepszy fotograf jakiego moglismy wybrać na ten wyjątkowy dzień :) nie musieliśmy się o nic martwić bo wiedzieliśmy, że zdjęcia będą w stylu jaki nam się podoba i całość wyszła perfekcyjnie :):) Możemy je oglądać bez końca :) W trakcie wesela nie zauważyliśmy nawet Michała a uchwycił wszystkie najważniejsze momenty i detale.  Teraz wszystko możemy oglądać w pięknej fotoksiążce, którą również dostaliśmy w paczce z niespodzianką :) Sesję plenerową zapamiętamy na dluugo,Siena i miasteczka wokół - bajka. Ujęcia są przepiękne :) Monika i Michał zabrali nas w cudne miejsca. Atmosfera jaką stworzyli, ich pomoc była nieoceniona :) tak żeby wszystko wyszło tak jak to sobie wymarzylismy ;)  Dzień pełen wrażeń - słonce i wiatr też byly na zamowienie :) Najlepszy Team pod Słońcem Toskanii :)

Marta & Bartek

Decyzja o wyborze Moniki i Michała była natychmiastowa! Zakochaliśmy się w ich ujęciach pełnych emocji, kolorach i detalach <3 Na spotkaniu Michał przedstawił nam swoje prace i od razu wiedzieliśmy, że chcemy aby w tym dniu był z nami. Współpraca z tą fajną, energiczną parą była cudowna! Mają mnóstwo zaskakujących i nietuzinkowych pomysłów, których nie boją się realizować, są otwarci, uśmiechnięci i przy tym profesjonalni w każdym calu. Zdjęcia spod ich ręki przepiękne, aż żałujemy, że nie możemy jeszcze raz tego przeżyć! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy jak i efektów, w postaci przepięknych zdjęć, albumu. Wszystkim poszukującym fotografa polecamy tą parę i polecać będziemy do końca świata. Lepiej nie mogliśmy trafić. Za ich pasję, kreatywność i TALENT dajemy 10/10! 

Lena & Florian

Monika i Michał to wyjątkowa para! Niesamowicie profesjonalni, mega kreatywni z ogromnym wyczuciem stylu oraz super zorientowani w ślubnej tematyce i najnowszych trendach. Przy tym bardzo dyskretni przy robieniu zdjęć :-) Nasi goście komplementowali ich profesjonalne podejście w trakcie wesela, a pozniej cudowne zdjecia i fantastyczne albumy! Polecamy ich bardzo serdecznie, byliśmy niesamowicie zadowoleni ze współpracy i z tego dla nas stworzyli:-) Cudowne wspomnienia na całe życie! Naprawde warto im zaufać!

Patrycja i Grzesiek

Zdjęcia ślubne przygotowywane przez Michała i Monikę pierwszy raz zobaczyłam dwa lata przed naszym ślubem i od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że nikt innych tylko Oni. Nie zawiodłam się. Michał i Monika to perfekcjoniści w każdym calu, zaangażowani w pełni już na kilka miesięcy przed uroczystością, dają wsparcie, doradzają by uwiecznić magię tego dnia i sprawić nowożeńcom wspaniałą pamiątkę na całe życie. Także w dniu ślubu doskonale przygotowani, nie tylko byli fotografami ale także dobrymi duchami, sprawiając że czuliśmy się jeszcze bardziej wyjątkowo. Gdy zobaczyliśmy nasze zdjęcia nie mogliśmy ukryć łeż wzruszenia - wspaniały reportaz ślubny pełen emocji, pięknych, wzruszających ujęć.Zobaczyliśmy piękniejsze obrazy niż te które pozostały w naszych głowach. Nie potrzebowaliśmy filmu z wesela by odnaleźć w reportazu Michała i Moniki uchwycone wszystkie najważniejsze i wyjątkowe momenty tego dnia. Zdjęcia z sesji - po prostu bajeczne! A dopełnieniem tego wszystkiego była perfekcyjnie przygotowana paczka z książkami ślubnymi. Michał i Monika to ARTYŚCI. Gorąco polecam wszystkim nowożeńcom- powierzając wykonywanie tej usługi Michałowi i Monice możecie być spokojni - będziecie mieć przepiękne zdjęcia!

Agnieszka & Marcin

"Jeżeli szukacie profesjonalnych ale przede wszystkim ciepłych, serdecznych, zawsze uśmiechniętych fotografów, którzy mają głowę pełna pomysłów- to doskonale trafiliście. Zgłosiliśmy się do Moniki i Michała z prośba zrealizowania dodatkowej sesji zdjęciowej poślubnej. Mieliśmy kilka pomysłów, które zostały zrealizowane dzięki Michałowi, który znakomicie je uchwycił ale przede wszystkim dodał wiele pomysłów od siebie, wzbogacając nasze wyobrażenie o sesji. To Monika z Michałem wypatrzyli świetny miętowy samochód, który stał się tłem do zdjęć idealnie podkreślając zamysł na zdjęcia. Zdjęcia zrealizowane przez nich przeszły nasze oczekiwania ! Cała sesja odbyła się w przemiłej atmosferze, z masą uśmiechów, muzyką w tle i serdecznymi, fajnymi i pełnymi energii młodymi ludźmi, którzy widać, że to co robią- realizują z ogromną pasją. Dziękujemy jeszcze raz ! Z pewnością jak tylko jeszcze będziemy mieli okazje, jedynym słusznym wyborem fotografów, którzy mogą uwiecznić miłe wspomnienia będą Monika i Michał Orłowscy." 

Angelika & Bartek

„Mieliśmy przyjemność współpracować z Moniką i Michałem zarówno podczas naszego ślubu jak i sesji plenerowej w Toskanii. Po wszystkim, na spokojnie możemy powiedzieć, że to wyjątkowa para podchodząca do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem. Z każdego elementu jesteśmy bardzo zadowoleni, począwszy od kontaktu, poprzez pracę w dniu ślubu, a na przesłanym pakiecie i oprawie zdjęć skończywszy. Michał to profesjonalista, który tworzy spójny reportaż z tego wyjątkowego dnia. Monika to idealne uzupełnienie Michała, czuła i wrażliwa osoba, dzięki której sesja plenerowa to sama przyjemność. Efekt finalny jest zdumiewający. Przepięknie zdjęcia, dobrze uchwycone momenty i emocje. Czego chcieć więcej…Gorąco polecamy!”

Joasia & Adrian

„Współpraca z Wami to czysta przyjemność. Wraz z mężem jesteśmy zachwyceni z efektów końcowych naszych sesji, zdjęć ze ślubu- to najpiękniejsza pamiątka, jaką mogliśmy sobie zapewnić. Najfajniejsze w tym wszystkim było to, że czuliśmy się bardzo swobodnie i co najważniejsze- mogliśmy być sobą! Uchwyciliście każdą emocję z Tego Dnia, wszystkie piękne chwile, każdy najmniejszy szczegół, który ostatecznie dał nam cudowną całość. Życzę każdej Parze Młodej, aby mogła podarować sobie najpiękniejsze wspomnienia zamknięte w cudownych kadrach, które tworzycie wkładając w to całe serce!”

Jagoda & Błazej

„Podczas wyboru oprawy fotograficznej na Nasz ślub, zupełnym przypadkiem trafiliśmy na Waszą stronę. Można by rzec, zrządzenie losu ;) W Waszych zdjęciach zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Kreatywne ujęcia, nieszablonowość, magia świtała, umiejętność uchwycenia najpiękniejszych chwil oraz detali tworzą w Waszych kadrach magiczną, wręcz eteryczną aurę i pudrową słodycz. Coś co w naszej ocenie jest kwintesencją fotografii. Z całego serca chcielibyśmy Wam podziękować za Wasze wsparcie, a przede wszystkim za cudowne zdjęcia, z jakże ważnego dla nas dnia, jakim był Nasz ślub. Podczas sesji narzeczeńskiej, jak i poślubnej potrafiliście stworzyć atmosferę, w której czuliśmy się swobodnie. Nasz album ślubny zachwyca nie tylko nas,ale i wszystkich oglądających i przeżywających z nami znów te chwile. Dziękujemy również za Wasz profesjonalizm, energię która Was otacza i zwyczajną ludzką życzliwość. W żadnej kwestii Nas nie zawiedliście. A z taką życzliwością i pogodą ducha dawno się nie spotkaliśmy. Gdybyśmy jeszcze raz mieli wybierać fotografów na Nas Nasz ślub, to bez wątpienia wybralibyśmy znów tak samo. Serdecznie polecamy wszystkim narzeczonym Monikę & Michała Orłowskich. Fotografia na najwyższym poziomie.”

Elwira & Łukasz

Monika i Michał to profesjonaliści z ogromną pasją, wyczuciem, umiejętnością wyłapania emocji podczas tego najważniejszego dnia w życiu. W dodatku to po prostu super fajni i ciepli ludzie. :) Podczas ślubu i wesela nie czuliśmy na sobie „wzroku fotografa”, Michał był dla nas niezauważalny przez całą uroczystość. My mogliśmy się bawić i cieszyć tym wyjątkowym dniem, a On po prostu robił swoje. :) a efekty? Niesamowite! Bajeczne! Zdjęcia idealnie ukazują emocje towarzyszące nam oraz naszym gościom tego dnia. Dzięki zdjęciom wykonanym przez Monikę i Michała, możemy w każdej chwili wrócić do tych wspomnień. Z całego serducha polecamy Monikę i Michała Orłowskich. :)

Marika & Kuba

Na Monikę i Michała trafiliśmy przez szczęśliwe zrządzenie losu. Można powiedzieć, że to nic my wybraliśmy ich na swoich fotografów, ale to oni wybrali nas! Krótko po zaręczynach spontanicznie wzięłam udział w konkursie, w którym do wygrania była sesja narzeczeńska z Michałem. Choć nigdy w życiu nic nic wygrałam - tym razem się udało! Zrobiliśmy fantastyczną sesję w pięknej Toskanii, po której wiedziałam, że nie chcę żadnego innego fotografa na swoim ślubie, tylko Michała. Oboje z Moniką odegrali bardzo ważną rolę w trakcie przygotowań do ślubu i wesela. Przez prawic rok wymienialiśmy regularnie pełne inspiracji maile - Monia podsuwała mnóstwo ciekawych pomysłów na wystrój, dodatki, stylizację pary młodej, dzieliła się swoimi doświadczeniami zdobytymi w czasie innych ślubów. Dało się odczuć, że Monia i Michał nic traktują nas jako swoich klientów, a dobrych znajomych, którzy bardzo przeżywają nasz ślub i chcą zrobić wszystko, aby ten dzień był rzeczywiście najpiękniejszy :) W dniu wesela oboje byli bardzo pomocni. Ponieważ nasze wesele organizowaliśmy pod hasłem Do-It-Yoursclf, większość przygotowań i organizacji spoczywała na barkach moich, Kuby i naszych bliskich. Dzień ślubu był przez to dość nerwowy, bałam się, czy ze wszystkim zdążę i czy uda się stworzyć taki nastrój, jaki mi się marzył. W dużej mierze właśnie dzięki Monice i Michałowi wszystko wyszło idealnie! Monika z przejęciem pomagała mi ustawiać wazoniki, układać kwiaty, szykować słodki stół. Później razem robiłyśmy makijaż - do dzisiaj trzymam jako pamiątkę różową szminkę, którą mi wtedy dała :) (w nerwach i stresie zgubiłam gdzieś swoją). W czasie ślubu i wesela byli nieocenieni - bardzo pomocni, kochani, cierpliwi. Stanowili bardzo ważny element i nic wyobrażam sobie teraz, że mógłby w tej roli być ktoś inny, niż oni:) Zrobiliśmy w sumie dwie fantastyczne sesje plenerowe, w czasie których czuliśmy się z Kubą jak prawdziwi modele! Byliśmy wyluzowani, nie czuliśmy spięcia, dobrze się bawiliśmy - wszystko dzięki Moni i Michałowi! A zdjęcia... o nich nic muszę się rozpisywać, wystarczy na nie spojrzeć. Nic potrzebują dodatkowej reklamy:) W imieniu swoim i Kuby gorąco dziękuję Monice i Michałowi za wspólną przygodę pt. „Ślub” i mam nadzieję, że uda nam się jeszcze zrobić nie jedną sesję:)

MENU