Ewelina & Bartek ślub Zamek Topacz

Witajcie! Dziś chcę podzielić się z Wami wrażeniami z jednego z najpiękniejszych ślubów, na których mieliśmy okazję być. To był romantyczny ślub w Zamku Topacz, który zachwycił nas swoją piękną aranżacją i wyjątkowym klimatem.

Nasza Para Młoda Ewelina i Bartek przygotowali ten dzień w każdym szczególe. Ceremonia odbyła się na zewnątrz, w pięknie udekorowanym ogrodzie zamkowym. Pastelowe kolory, które dominowały w dekoracjach, sprawiały, że całe miejsce wyglądało bardzo romantycznie i delikatnie. Wszystkie elementy, od kwiatów po krzesła i miejsce zaślubin z kwiatową aranżacją, zostały dobrane z dużą starannością, tak aby stworzyć idealną harmonię. Ich autorką jest cudowna florystka Edyta wraz z całą ekipą  z Dafe Design.

Suknia ślubna Panny Młodej idealnie wpisywała się w romantyczny klimat uroczystości. Była to zwiewna, delikatna sukienka, która pięknie podkreślała kobiece kształty i dodawała jeszcze więcej uroku Ewelinie. Dodatki które dobrała tylko podkreśliły jej kobiecość. Piękne buty od Sophii Webster i eteryczne kolczyki od White Jasmine były strzałem w dziesiątkę. Pan Młody wybrał klasyczną elegancję. Dodatkiem który przykuwa uwagę był rodzinny sygnet. Panna Młoda wyglądała jak prawdziwa księżniczka, a sukienka była dopracowana w każdym detalu.

Na weselu nie brakowało pięknych dekoracji na stołach, które dopełniały całą aranżację. Kwiaty, girlandy, lampiony i wiele innych elementów sprawiały, że całe miejsce wyglądało naprawdę bajkowo. Goście bawili się doskonale, tańcząc i ciesząc się razem z młodą parą.

Podsumowując Zamek Topacz to miejsce, które samo w sobie jest piękne i wyjątkowe. Uroczystość odbyła się w malowniczej scenerii, co dodawało jeszcze więcej uroku temu już i tak wyjątkowemu dniu. Cała ceremonia była bardzo emocjonalna i wzruszająca, a wszystko to sprawiło, że ślub w Zamku Topacz był jednym z najpiękniejszych, jakie mieliśmy okazję fotografować.

Mam nadzieję, że podobał Wam się nasz wpis na temat romantycznego ślubu w Zamku Topacz. A jeśli macie ochotę zobaczyć więcej naszych realizacji z tego miejsca, możecie zobaczyć ślub Natalii i Maksyma oraz Magdy i Arka.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji! pozdrawiamy M&M

 

 

MENU