Natalia & Maksym ślub Zamek Topacz

Witajcie! Dziś chcemy pokazać Wam elegancki ślub Natalii i Maksyma,  był to ślub który odbył się w Zamku Topacz, pod Wrocławiem. To był jeden z tych czerwcowych dni, które na długo zapadną nam w pamięci. Pogoda tego dnia była wprost idealna.

Przygotowania zaczęły się od samego rana. Para Młoda ubierała się w dwóch pokojach pałacowych znajdujących się na innych piętrach.  Natalia wybrała na ten dzień przepiękną suknię projektu wrocławskiej projektantki Agnieszki Światły.  Niesamowity dopasowany fason w kształcie rybki, z przepięknie haftowanym dekoltem  i odkrytymi plecami. Cała suknia pokryta była drobnymi  migoczącymi kryształkami, które w świetle słońca wyglądały bajkowo. Dodatkami były piękne kolczyki od White Jasmine Accesories oraz delikatna ozdoba na włosy.  Nasza Panna Młoda do tej eleganckiej stylizacji ślubnej dobrała piękne szpilki z kryształkami od  Christian Louboutin.  Pan Młody wybrał klasyczny smoking w kolorze czarnym polskiej firmy krawieckiej DiukDodatki Maksyma to lakierowane buty i wiązana czarna mucha.

Ceremonia zaślubin odbyła się  w plenerze, tuż  przed budynkiem oficyny na terenie Zamku Topacz. Cudowne dekoracje florystyczne zarówno podczas ceremonii jak i wewnątrz sali balowej wykonane zostały przez  Kwiaciarnie Kwiatownia z Wrocławia. Przyjęcie odbyło się w sali balowej Zamku Topacz. Pierwszy taniec Młodej Pary był obłędny. Po obiedzie goście wyszli na zewnątrz, był czas na wspólne zdjęcia, rozmowy przy kolorowych drinkach i wpisy do księgi gości. Podczas tego ślubu towarzyszyli nam wspaniali filmowcy z Pepa Films.

Kiedy tylko słońce chyliło się ku zachodowi wybraliśmy się z naszymi Nowożeńcami na krótką sesję plenerową w dniu ślubu. Podsumowując to był genialny dzień. Atmosfera która panowała w tym miejscu od samego rana udzielała się wszystkim.Uśmiechy, radość, pozytywna energia i ogromne szczęście jakie czuć było od Natalii i Maksyma – to wszystko to coś najpiękniejszego. Dziękujemy Wam kochani,  za zaufanie i przede wszystkim, za to , że mogliśmy być świadkami Waszej miłości.

Na zakończenie tego dnia były jeszcze zimne ognie i wspólny spacer wśród najbliższych! Pocałunkom  i uściskom tego dnia nie było końca! To dzięki takim momentom jesteśmy tak wdzięczni za to , że możemy być z Wami w tym najważniejszym dla Was dniu i uwieczniać te emocje na zdjęciach.

Zapraszamy Was kochani do obejrzenia efektów naszej pracy! Z uściskami! M&M

 

MENU