About

Good to Meet You

Witajcie :)

Jestem fotografem ślubnym i portretowym, który kocha dzieła sztuki i uwielbia tworzyć obrazy pełne naturalnego światła, prostoty i prawdziwych emocji. Nasze podejście do fotografii jako sztuki i używanie miękkiego naturalnego światła oraz ciepłej pastelowej palety kolorów pozwala tworzyć nam świeże i jasne fotografie, które zostały opublikowane na wielu prestiżowych blogach ślubnych: Bridelle, Zank You, Sweet Wedding, Ślub na Głowie, Abc Ślubu, Niepoprawna Panna Młoda, Pretty Wedding.

Nasze ponad 12 letnie doświadczenie w branży ślubnej, sposób pracy a także dyskretny styl pozwala nam uchwycić wyjątkowe chwile i prawdziwe emocje podczas Waszego Ślubu. Pracujemy z najlepszymi wedding plannerami w Polsce: 2Cytryny, Agencja Spinki, Slodkave, TheMagicalEvants, Manufaktura Przyjęć, KM Wedding, a także wieloma utalentowanymi podwykonawcami: florystami, makijażystami, filmowcami, cukiernikami, którzy zadbają o każdy szczegół podczas Waszej uroczystości.

Pracujemy na najlepszej jakości sprzęcie, a także bierzemy udział w licznych szkoleniach, które pozwalają nam się cały czas rozwijać. W ciągu roku przyjmujemy ograniczoną liczbę zleceń ślubnych, aby nasza praca i usługi były na jak najwyższym poziomie.

Tworzymy obrazy, które opowiadają szczerą i autentyczną historię, która będzie trwać wiecznie. Udokumentujemy wszystkie chwile, także te intymne, które na fotografiach pozostaną pamiątką na zawsze i dadzą Wam wiele radości w nadchodzących latach.

Jeśli szukacie fotografa, uwielbiającego naturalne światło i jasne lekkie pastelowe kolory, a także dbającego o każdy detal Waszego dnia ślubu, napiszcie do nas! Będziecie mogli uzyskać więcej informacji o dostępnych terminach oraz naszych pakietach. Bylibyśmy zachwyceni, mogąc być częścią Waszej historii miłosnej!

Our Partners / Nasi Partnerzy

MENU