Gosia & Emil ślub Pałac w Orli

W piękny letni dzień, w malowniczym Pałacu Orli, odbył się niezwykły ślub pary młodej – Gosii i Emila. Atmosfera pełna było miłości, romantyzmu i wzruszeń, które dopełniały przepiękne krajobrazy ogrodów pałacowych.

Przygotowania do tego wyjątkowego dnia miały miejsce w samym sercu pałacu. Gosia, otoczona przez swoje druhny, przeżywała chwile pełne radości i emocji. Razem wybierały najpiękniejszą suknię, której zwiewność i romantyzm podkreślały odkryte ramiona. Piękne szpilki, ozdobna opaska na głowie oraz długi welon dodawały całości wyjątkowego uroku.

Emil natomiast, w otoczeniu swojego najlepszego przyjaciela – drużby oraz ukochanej mamy, przygotowywał się do tego wyjątkowego dnia w innym pałacowym miejscu. Na swój strój wybrał stylowy burgundowy garnitur , czarną muchę oraz ciemne buty. Jego wygląd emanował dostojnością i klasą, dopełniając magiczną atmosferę tego wyjątkowego ślubu.

Przed samą ceremonią miało miejsce niezwykłe spotkanie pary młodej, znane jako “first look”. W altanie ogrodu pałacowego, Gosia i Emil spotkali się po raz pierwszy tego dnia, otoczeni pięknem przyrody. Moment ten wypełniły wzruszenia i łzy szczęścia, podkreślając magię tego wyjątkowego dnia.

Ceremonia ślubna odbyła się w urokliwym barokowym kościele, gdzie para młoda wymieniła przysięgi miłości. Gosia i Emil prezentowali się obłędnie – Gosia w swojej zwiewnej sukni, a Emil w eleganckim garniturze. Ceremonia była pełna wzruszeń, a uroczysty moment zjednoczenia pary dodatkowo podkreślał klimat tego wyjątkowego miejsca.

Po uroczystości, goście udali się z powrotem do Pałacu Orli, gdzie czekała na nich wyjątkowa uczta oraz zabawy weselne. Atmosfera pełna była śmiechu, tańców i radości, tworząc niezapomniane chwile dla Gosii i Emila oraz wszystkich obecnych na tym magicznym ślubie.

Ten dzień pełen był miłości, szczęścia i magii, której niezapomniane wspomnienia będą towarzyszyć Gosii i Emilowi przez całe życie. Pałac Orli stał się świadkiem i miejscem niezwykłego ślubu, który na zawsze pozostanie w sercach nowożeńców i ich bliskich.

Zapraszamy Was do obejrzenia wybranych kadrów z tego dnia! Już niedługo pojawi się także sesja plenerowa z udziałem tej cudownej pary. A już dziś możecie zobaczyć jak wyglądała nasza sesja tuż przed ślubem- zwana sesją narzeczeńską – sesją dla zakochanych! Wszystko do obejrzenia tu : Sesja narzeczeńska w muzeum i wrocławskim parku.

 

 

MENU