Alex & James polsko – brytyjski ślub Villa Love

Witajcie na naszym blogu! Dzisiaj chcielibyśmy opowiedzieć Wam o niesamowitym ślubie, który odbył się w Villi Love – pięknym miejscu pod Krakowem, z widokami przypominającymi klimatyczne krajobrazy Toskanii.

Para Młoda, składająca się z Polki Aleksandry (Alex) i Brytyjczyka Jamesa , postanowiła zorganizować swój ślub w plenerze, aby móc cieszyć się piękną pogodą i niesamowitymi widokami, które oferuje Villa Love. Ceremonia, będąca połączeniem ślubu cywilnego i humanistycznego, była dla Pary Młodej bardzo wyjątkowym  i wzruszającym doświadczeniem.

Cały ślub organizowały przedzdolne Wedding plannerki z Wrocławia – Slodkave. 

Fotografowanie w takim miejscu to była czysta przyjemność, ponieważ Villa Love oferuje niesamowite miejsca do robienia zdjęć. Z jednej strony, można podziwiać piękno otaczającej przyrody, a z drugiej – zachwycać się eleganckim i rustykalnym wystrojem willi. Atmosfera była niezwykle romantyczna, a obecność bliskich i przyjaciół sprawiła, że była ona pełna radości i szczęścia.

Jedzenie, które było serwowane podczas wesela, było przepyszne. Kucharze zadbali o każdy detal, aby dania były nie tylko smaczne, ale również pięknie podane. Goście mogli delektować się różnymi specjałami kuchni włoskiej i polskiej, które idealnie pasowały do klimatu miejsca.

Nie sposób nie wspomnieć o obłędnych widokach, jakie oferuje Villa Love. Goście mogli podziwiać malownicze krajobrazy, które przypominają Toskanię, ale jednocześnie były one bardzo charakterystyczne dla polskiej przyrody. Przepiękne dekoracje kwiatowe wewnątrz villi jak również cudny bukiet Panny Młodej to dzieło florystek z BelloMatrimonio.

To był niesamowity dzień, który na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i gości. Villa Love okazała się idealnym miejscem na organizację pięknego i romantycznego ślubu w plenerze. Dziękujemy Pannie Młodej i Panu Młodemu za udostępnienie zdjęć, które pokazują, jak piękny i wyjątkowy był ten dzień! Jeśli chcielibyście zobaczyć więcej naszych realizacji z tego miejsca zapraszamy tutaj.

MENU