Patrycja & Wojtek ślub w Pałacu Kamieniec

Witajcie! dziś  chcemy pokazać Wam ślub w Pałacu Kamieniec. Zapraszamy Was do niesamowitego miejsca na mapie Polski. To przepiękny pałac, położony w bajecznej scenerii, Kotliny Kłodzkiej. To właśnie to miejsce  Patrycja i Wojtek wybrali na swoje przyjęcie ślubne! Pałac Kamieniec.

Elegancki styl glamour, tak możemy śmiało określić kierunek w jakim zostało “stworzone” to niesamowite wydarzenie, ta uroczystość,  jakim niewątpliwie był ślub, który otworzył nasz sezon ślubny 2019! Z naszą Parą Młodą spotkaliśmy się już kilka miesięcy wcześniej, podczas zimowej sesji narzeczeńskiej, która odbyła się także w Pałacu Kamieniec.

Za całą organizację oraz koordynację dnia ślubu odpowiadały niezastąpione Wedding Planerki z Wrocławia 2cytyny!.  

O piękne kwiaty zarówno podczas ceremonii jak i przyjęcia  zadbała niezwykle utalentowana kwiaciarnia  La Vida! 

Patrycja przygotowywała się razem z druhnami i mamą  w  jednym z apartamentów w Pałacu. Dziewczyny malowały się, ubierały, wznosiły pierwsze toasty! Cieszyły się czasem razem i niesamowitą atmosferą tego dnia! Wojtek zaś  przygotowywał się wraz ze świadkiem  w pałacowej  bibliotece. Niezwykłym miejscu, wypełnionym zabytkowymi  książkami i meblami.

Para Młoda pojechała do  kościoła eleganckim, zabytkowym Rolls-Roycem. Ceremonia odbyła się w kościele w Polanicy Zdrój. Przyjęcie weselne było plenerowe, ponieważ  przygotowane zostało w ogromnym namiocie ustawionym , tuż przed pałacem. Jego wnętrze było śnieżnobiałe. Tuż przy “suficie” powieszone zostały 4 ogromne kryształowe żyrandole, oraz liczne lampki, które, gdy tylko zapadł zmrok, dodały  jeszcze większego uroku temu miejscu.

Wszystko współgrało perfekcyjnie. Białe wnętrze namiotu, z idealnie przygotowanymi  okrągłymi stołami, przy których ustawione zostały niezwykle eleganckie krzesła Chiavari. Szklane wazony z okrągłymi bukietami z  róż i storczyków pośród eleganckiej zastawy ze srebrnymi dodatkami, komponowały się idealnie.

Dodatkami było wytwornie przygotowane menu oraz winietki. Na każdego z gości weselnych czekał  specjalnie przygotowany na tę okazję  – piękny upominek w postaci srebrnego słonika zapakowanego w piękne pudełeczko.

Podczas przyjęcia najbliżsi Młodej Pary wygłosili krótkie przemowy, po których rozległy się liczne brawa. Toastom nie było końca! Pierwszy taniec Patrycji i Wojtka rozpoczął taneczną część tego wieczoru. Później był obłędny tort, który Młoda Para pokroiła przy dźwiękach romantycznej muzyki oraz  blasku zimnych ognii!

Ten niesamowity wieczór zwieńczył  pokaz fajerwerków i piękne podziękowania dla rodziców w formie pokazu artystów: malarza, który przygotował dla rodziców ich portrety, a także historii miłości Patrycji i Wojtka pisanej “piaskiem” . To był ślub marzeń! Piękny, romantyczny i  elegancki. Nasza Para Młoda w swoich stylizacjach wyglądała obłędnie.

Perfekcja organizacji tego wesela po raz kolejny potwierdziła, że jeśli tylko chcecie, aby Wasz ślub wyglądał jak z bajki. Możecie stworzyć taką “własną” bajkę. Kiedy spotykają się razem wszystkie osoby, chcące uczynić właśnie taki dzień dla Was, wszystko staje się proste! Dziękujemy Wam za to, że wybraliście nas, abyśmy towarzyszyli Wam w tym najważniejszym dla Was dniu! Za Wasze zaufanie. Cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią! Ściskamy Was ze wszystkich sił!

Do zobaczenia! M&M

Jeśli chcielibyście zobaczyć sesje narzeczeńską Patrycji i Wojtka, którą udało nam się wykonać także w Pałacu Kamieniec, zimą ubiegłego roku, koniecznie zobaczcie nasz wpis ze zdjęciami z  eleganckiej i bardzo zimowej sesji narzeczeńskiej.

 

MENU