Sesja w gajach oliwnych Toskanii

Jeśli marzysz o sesji ślubnej w romantycznej i malowniczej Toskanii, to z pewnością nie będziesz zawiedziona! Jest to idealne miejsce dla każdej pary, która pragnie mieć niezapomniane wspomnienia z dnia swojego ślubu.

Tak też było w przypadku naszej ostatniej sesji ślubnej, gdzie piękna Panna Młoda w suknii boho od Marty Trojanowskiej  i delikatnej opasce na głowie, o otulających kolorach złota, oliwkowej zieleni i bieli, błyszczała w pełnym blasku.

Sesja odbyła się przy pięknie udekorowanym stole, z włoskimi dodatkami i piękną kaligraficzną papeterią, która dodawała całości jeszcze więcej elegancji i klasy. Ale to nie wszystko, ponieważ najpiękniejszy był bukiet ślubny od Kwiatowego Studia , który panna młoda trzymała w dłoni. Składał się z najpiękniejszych kwiatów, w różnych odcieniach bieli i pastelowych barw, tworząc przepiękną kompozycję.

W tle widać było malownicze krajobrazy, zielone wzgórza i rozległe pola. Całość tworzyła magiczną atmosferę, która idealnie oddawała romantyzm i piękno Toskanii.

Jeśli i Ty marzysz o sesji ślubnej w Toskanii, to zdecydowanie polecamy to magiczne miejsce, które z pewnością zostanie na długo w Twojej pamięci.

 

 

 

 

MENU