Magiczny ślub Jowita & Dawid w Belmonte Hotel Krynica Zdrój

Witajcie kochani! Dziś chcemy przedstawić Wam relacje z magicznego ślubu  Jowity i Dawida, który odbył się w urokliwym Hotelu Belmonte w Krynicy Zdrój. To niezapomniane wydarzenie zostało zorganizowane przez jedną z najlepszych Wedding Plannerek w Polsce, Kasię z Art of Wedding,  która zadbała o każdy detal, aby ten dzień był wyjątkowy.

Ceremonia odbyła się w kościele w centrum Krynicy,  otoczonej zielonymi lasami i górami, co dodawało tej chwili niepowtarzalnego uroku. Pannie Młodej podczas przygotowań towarzyszyły subtelne dźwięki muzyki, a w powietrzu unosiła się atmosfera miłości i radości. Jowita pojawiła się w przepięknej sukni, która podkreślała jej naturalną urodę.  Dodatkami była połyskująca tiara i białe sandałki z ozdobną kokardą. Dawid w eleganckim  idealnie skrojonym garniturze  ze złotymi dodatkami emanował pewnością siebie.

Po ceremonii goście udali się do Hotelu Belmonte, gdzie czekała na nich wyjątkowa sala weselna, przystrojona kwiatami i dekoracjami które wzbudzały zachwyt gości weselnych – było to dzieło Gabi z ArtSize i jej ekipy florystów. Wszystkie stoły zostały zaprojektowane tak, żeby  padało na nie idealne światło pod każdym kątem.  Miało to wydobyć kształty i faktury oraz różnorodność użytych kwiatów.  Stół Młodej Pary zdobiły piękne kompozycje kwiatowe,  z kryształowymi ważkami i tkaninami w odnieciach błękitu.  Każdy szczegół został starannie zaplanowany. Cała kompozycja nosiła tytuł  “Powiew świeżego powietrza”.

Podczas uroczystej kolacji wszyscy goście delektowali się wykwintnymi daniami, a toastując lampką szampana świętowali miłość Jowity i Dawida. Wspaniała oprawa muzyczna sprawiła, że parkiet taneczny był pełen energii.  Para Młoda błyszczała na środku, tańcząc swój pierwszy taniec jako małżeństwo.

Wieczór w Hotelu Belmonte w Krynicy Zdrój był już niezwykłym wydarzeniem, ale pojawił się moment jeszcze bardziej magiczny – występ uzdolnionej skrzypaczki Aggi violinist ,  który stał się wyjątkowym punktem programu i niezapomnianym prezentem od Pary Młodej dla swoich gości. Gdy skrzypaczka zaczęła grać, cała sala wstrzymała oddech, a atmosfera nabrała wyjątkowego charakteru. Jej gra była pełna emocji i pasji, przenosząc wszystkich obecnych w zupełnie inną rzeczywistość. Melodie skrzypiec rozbrzmiewały wśród eleganckiego wystroju sali, tworząc magiczną aurę, która wypełniła serca gości radością i zachwytem.

Para Młoda, widząc wzruszenie i uśmiechy na twarzach swoich bliskich, wiedziała, że to był trafiony pomysł. Występ skrzypaczki był wyjątkowym elementem rozrywki jak również wzruszającym prezentem, który przekroczył oczekiwania wszystkich obecnych. Występ skrzypaczki stał się symbolem miłości i szacunku Pary Młodej dla swoich bliskich.  Ten  niepowtarzalny moment, który zostanie z nimi na zawsze.

Po zakończonym występie atmosfera na parkiecie tanecznym jeszcze bardziej nabierała energii.  Goście dzielili się wzruszeniem i wrażeniami. To wydarzenie pokazało, że ślub to nie tylko celebracja miłości pary młodej, z drugiej zaś strony to  również możliwość dzielenia się radością z bliskimi, tworząc wspólne wspomnienia na całe życie.

Noc w Hotelu Belmonte była pełna magii i romantyzmu. Pokoje dla gości były przygotowane z najwyższą starannością, a każdy detal został dopracowany. Rano wszyscy spotkali się na śniadaniu, dzieląc się wrażeniami z poprzedniego dnia i rozpoczynając nowy etap życia Jowity i Dawida.

To niezapomniane wydarzenie to  piękna sceneria Hotelu Belmonte, jak również  perfekcyjna organizacja jednej z najlepszych Wedding Plannerek w Polsce. Podsumowując profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że ślub Jowity i Dawida był nie tylko wyjątkowy, ale również bezstresowy dla Młodej Pary. Ślub w Hotelu Belmonte w Krynicy Zdrój to doskonały przykład tego, jak magia chwili może być stworzona dzięki talentowi Wedding Plannerki, Florystów i scenarzystów z ArtSize oraz  urokowi malowniczego miejsca. To wydarzenie na zawsze pozostanie w sercach Jowity, Dawida i wszystkich gości, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tej niezwykłej uroczystości.

Zapraszamy Was kochani do obejrzenia naszej relacji z tego dnia! dziękujemy Wam kochani za zaszczyt towarzyszenia Wam w tym cudownym dniu! Ogromne podziękowania dla Kasi z Art of Wedding, Gabi z Artsize, Filmowców z Rekiny Filmowe, Dj Pilawski Piotr, Barmanów  z Champion Bartender Quality oraz Hotelowi Belmonte za tak ciepłe i profesjonalne przyjęcie.

 

 

Miejsce : Hotel Belmonte Krynica Zdrój

Wedding planner : Art Of Wedding

Florysta i scenografia : Art Size

Film : Rekiny Filmowe

Muzyka ; Dj Pilawski Piotr oraz Kris Kubis

Zaproszenia:  Lovely Prints

Fotograf : Michał Orłowski 

MENU