Pierwsze Urodziny Leo

Urodziny Leo – Magiczne Spotkanie z Zwierzętami w Hotelu Marriott

Mamy dzisiaj dla Was wyjątkowy wpis na naszym blogu, pełen uśmiechów, wzruszeń i niesamowitej radości. To wszystko mieliśmy przyjemność uwiecznić podczas pierwszych urodzin malutkiego Leo! To było nasze kolejne spotkanie z naszą ukochaną parą Eweliną i Bartkiem, którym towarzyszyliśmy w dniu ich ślubu, który odbył się w Zamku Topacz. Tym razem mieliśmy zaszczyt uwiecznić pierwsze, niezapomniane urodziny ich maleńkiego skarbu – Leo!

Urodziny odbyły się w przepięknym hotelu Marriott we Wrocławiu, który był idealnym miejscem na tę wyjątkową okazję. Atmosfera była pełna miłości i radości, a Leo, ubrany w uroczą koszulinkę z motywem zwierzątek, był sercem całej imprezy. Jego uśmiech i wzruszenie były bezcenne, a my mieliśmy ogromną przyjemność być świadkami tego magicznego momentu.

Naszą uwagę przyciągnęły również piękne dekoracje, które przygotowała firma Dream Deco. Motyw przewodni imprezy – zwierzątka z zoo, zachwycił nas i wszystkich gości. Każdy detal był dopracowany z dbałością o szczegóły, co stworzyło niesamowitą atmosferę pełną magii i uroku.

Rodzice Leo, nie kryjąc wzruszenia, dzielili się z nami swoją radością i podziękowaniami za to, że mogliśmy uwiecznić te wyjątkowe chwile. Dla nas, jako fotografów, to  ogromna przyjemność móc być częścią tak istotnych wydarzeń w życiu naszych klientów. To , że możemy  widzieć, jak ich rodzina rośnie, jak radość i miłość otaczają ich każdego dnia.

To dla nas nie tylko praca, ale również pasja i spełnienie, kiedy możemy dzielić się z Wami te niezwykłe chwile, uwieczniając je na zdjęciach. Bycie świadkami takiej miłości i wspólnych radości, to dla nas największa nagroda i motywacja do dalszej pracy.

Dziękujemy Wam, naszym cudownym klientom, za zaufanie, które nam dajecie. Przedewszystkim  za to, że możemy być razem z Wami w tych najważniejszych momentach Waszego życia.

Do zobaczenia w następnych, magicznych chwilach!

Całuski,

Monika & Michał

 

MENU