Magda & Arek niesamowita sesja plenerowa w Lubiążu

Witajcie! Dziś chcieliśmy pokazać Wam niesamowitą sesje plenerową Magdy i Arka w Opactwie Cystersów w Lubiążu.

To największy klasztor w Polsce, największy klasztor cysterski na świecie, a także jeden z największych tego typu obiektów w Europie.

Opactwo Cystersów w Lubiążu to  wyjątkowe wnętrza w których można zrealizować niesamowitą sesję ślubną w eleganckim  pałacowym stylu. Takie zdjęcia zawsze pozostaną klasyczne i ponadczasowe.

Sala Książęca – zapiera dech w piersiach. To najpiękniejsza barokowa sala na Dolnym Śląsku. Wystrój sali to  ukłon w kierunku rządzących w tamtym czasie Habsburgów, ich rzeźby wyróżniają się spośród innych. Do tego niesamowite malowidła, które zdobią olbrzymi plafon. To największy klasztor w Polsce, największy klasztor cysterski na świecie, a także jeden z największych tego typu obiektów w Europie.

To był wspaniały dzień! Cieszymy się, że mogliśmy razem z naszą Parą Młodą dowiedzieć tak cudowne miejsce!

Lubiąż to idealne miejsce na sesje plenerową.  Przekraczając bramy klasztoru czuje się ducha tamtych czasów. Sale zachowane w idealnym stanie stanowią piękne tło dla zdjęć ślubnych. Stylizacje Magdy i Arka wpasowały się wspaniale w ten klimat.

Jeśli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć ze ślubu Magdy i Arka możecie zobaczyć je tutaj. Ich ślub odbył się cudownym miejscu jakim jest Zamek Topacz znajdującym się  w miejscowości Ślęza.

Raz jeszcze dziękujemy Wam kochani za tą przygodę!

A Wam zapraszamy do oglądania i oczywiście zachęcamy do odwiedzin w Klasztorze w Lubiążu.

M&M

 

 

 

MENU