Karolina & Krystian ślub Hotel Jakubus

Witajcie Kochani!

Dzisiaj chcielibyśmy podzielić się z Wami moimi wrażeniami z pięknego ślubu Karoliny i Krystiana, który mieliśmy  przyjemność uwiecznić w Hotelu Restauracji Jakubus. Był  to naprawdę naturalny i elegancki ślub, pełen emocji i piękna. Para Młoda była przepiękna, a każdy moment tego dnia był wyjątkowy.

Od samego początku czuć było w powietrzu niesamowitą atmosferę, która rozbrzmiewała wraz z pierwszymi dźwiękami muzyki. Wszyscy goście byli  skoncentrowani na tej wyjątkowej chwili, gdy Para Młoda po raz pierwszy zobaczyła się w strojach ślubnych.

Ceremonia odbyła się w plenerze przed hotelem. To miejsce idealnie pasowało do charakteru tego wyjątkowego dnia. Z każdą chwilą emocje rosły dlatego mieliśmy mnóstwo okazji do uchwycenia pięknych momentów, takich  jak wzruszenie w oczach Pary Młodej, ich spojrzenia, uśmiechy i wzajemne gesty.

Po ceremonii przyszedł czas na przyjęcie weselne, które również odbyło się w Hotelu Restauracji Jakubus. To miejsce zachwyciło nas swoim urokiem i elegancją. Stół weselny był pięknie udekorowany, a kwiaty dodawały mu niesamowitego uroku.

Wszyscy goście bawili się świetnie, tańczyli i śpiewali, a my mieliśmy okazję uchwycić te wspaniałe chwile na naszych zdjęciach. W rezultacie to była naprawdę niezapomniana noc, która na długo pozostanie w pamięci Pary Młodej i ich bliskich.

Podsumowując jeśli szukacie miejsca na romantyczny, elegancki ślub, to zdecydowanie polecamy Hotel Restaurację Jakubus. To miejsce, które zachwyci Was swoim urokiem i elegancją, a ja z przyjemnością pomogę Wam uwiecznić te piękne chwile na moich zdjęciach.

Tymczasem dziękujemy za przeczytanie naszego wpisu, życzymy Wam wspaniałego dnia!

 

 

MENU