Magda i Arek – romantyczny i elegancki ślub w stylu boho w Zamku Topacz

 

Witajcie Kochani! Chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami z niezwykłego ślubu, który mieliśmy przyjemność uwiecznić w Zamku Topacz. To był naprawdę elegancki i romantyczny ślub w stylu boho, który w pełni oddawał charakter naszej  Pary Młodej – Magdy i Arka.

Już od samego początku wiedzieliśmy, że będzie to wyjątkowy dzień. Ceremonia odbyła się w nieopodal znajdującym się małym kościółku, który zrobił na nas wrażenie swoim nieodpartym urokiem. Dekoracje w stylu boho wykonały florystki z Atomówki, a kwiaty umieszczone na stołach w sali balowej dodały niesamowitego uroku temu wyjątkowemu dniu. Para Młoda była bardzo wzruszona, co więcej  w powietrzu było czuć ogrom pięknych emocji.

Po ceremonii przyszedł czas na wesele, które odbyło się w zamkowej sali balowej. Wszyscy goście bawili się wspaniale, tańczyli i śpiewali, a my mieliśmy okazję uchwycić te wspaniałe chwile na naszych zdjęciach. Stół weselny był przepięknie udekorowany a to wszystko zasługa przezdolnych dekoratorek z firmy  Atomówka.  Cała aranżacja nawiązywała do stylu boho, co idealnie wpisywało się w charakter  stylizacji Pary Młodej. Udało nam się wykonać mnóstwo zdjęć, które wypełniły w późniejszym czasie albumy ślubne Pary Młodej.

Podsumowując Zamek Topacz to naprawdę wyjątkowe miejsce na mapie sal weselnych w okolicach Wrocławia. Ponadto  możecie zorganizować tam Wasz ślub jak również każdą inną uroczystość. Pasuje idealnie  do eleganckiego i romantycznego stylu ślubu w stylu boho jak również do innych klimatów ślubnych. To miejsce zachwyci Was swoim urokiem i magią. Z przyjemnością pomogę Wam uwiecznić te piękne chwile na moich zdjęciach.

Zapraszamy do obejrzenia naszego skrótu fotograficznego z tego dnia! M&M

 

 

 

 

 

MENU