Paulina & Mateusz sesja ślubna Hotel Puro

Sesja ślubna  Pauliny i Mateusza w Hotelu Puro w  Łódzi – styl inspirowany  Wielkim Gatsby.

Hello kochani! Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami z sesji ślubnej, którą mieliśmy okazję fotografować. To był prawdziwy hołd dla stylu Wielkiego Gatsby’ego, który został zaprezentowany przez naszą Parę Młodą w Hotelu Puro Łódź.

Sesja odbyła się w wnętrzach hotelu i restauracji, które zostały przepięknie zaprojektowane. Piękne dekoracje, meble, lampy, dywany i detale sprawiły, że całe miejsce wyglądało bardzo elegancko i stylowo. Dodatkowo nasza Para Młoda w swojej stylizacji pasowała do tego miejsca wprost idealnie!

Suknia Pauliny to chyba jedna z najpiękniejszych sukien, pasujących tak bardzo do stylu ślubu i sesji tej pary. Zdobiona piórami, z długimi rękawami i mieniącymi się kryształkami na całej długości. Była to prawdziwa perła wśród sukien ślubnych. Delikatne pióra dodawały jej niepowtarzalnego charakteru i sprawiały, że cała sesja była jeszcze bardziej elegancka i wyjątkowa.

Sesja odbyła się również w restauracji i coctail barze, gdzie panowała niepowtarzalna atmosfera. Zdjęcia w takim miejscu zawsze wyglądają bardzo stylowo i klimatycznie. Dzięki temu, że Hotel Puro Łódź ma wiele przepięknych wnętrz, udało nam się stworzyć wiele pięknych ujęć.

Jako fotografowie ślubni, zawsze staramy się uwiecznić każdy szczegół i wydarzenie w jak najlepszy sposób. Sesja ślubna w Hotelu Puro Łódź była dla nas prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie przyniosła nam wiele satysfakcji i wspaniałych ujęć.

Dziękujemy Młodej Parze za zaufanie i możliwość fotografowania tak pięknej sesji. Mam nadzieję, że nasz wpis na temat sesji w stylu Wielkiego Gatsby’ego w Hotelu Puro Łódź przypadł Wam do gustu.

Poniżej możecie zobaczyć efekty naszej pracy!

 

 

MENU