Ewelina & Damian nowoczesna sesja poślubna we Wrocławiu

Ewelina i Damian to nasza Para Młoda, która wzięła ślub w Pałacu Pstrokonie.  Na sesje poślubną przyjechali  do pięknego miasta jakim jest niewątpliwie Wrocław.  Pierwsze zdjęcia zrobiliśmy w okolicach Hotelu Monopol, który kojarzy się z elegancją, klasyką i prestiżem. Pan Młody ubrany był na biało, co w połączeniu z piękną suknią Panny Młodej stworzyło wspaniałe wrażenie. Pośród klasycznej architektury miasta, zadbaliśmy o to, aby nasze zdjęcia były nowoczesne, eleganckie i zgodne z gustami naszej pary.

Kolejną lokalizacją, gdzie zrobiliśmy zdjęcia była kawiarnia Bułka z Masłem we Wrocławiu. Ewelina i Damian to para, która kocha kawę i dobrze spędzony czas w kawiarniach. Dlatego postanowiliśmy uwiecznić ich w takim miejscu. W tle widać było piękne, stylowe wnętrza kawiarni, które nadawały zdjęciom dodatkowego uroku.

Podsumowując sesja plenerowa Eweliny i Damiana była niesamowitym doświadczeniem. Wrocław to miasto, które oferuje wiele pięknych miejsc, gdzie można zrobić wspaniałe zdjęcia. Kombinacja klasycznej architektury, nowoczesnych miejsc i przytulnych kawiarni to idealne tło dla takiej sesji. Słowa, które najlepiej oddają atmosferę tej sesji to: elegancja, romantyzm, miłość, nowoczesność, przytulność i piękno. Wszystkie te elementy zostały uwiecznione na zdjęciach, które na długo pozostaną pamiątką tego wyjątkowego dnia dla Eweliny i Damiana.

Cieszymy się, że mogliście do nas przyjechać , a my mogliśmy pokazać Wam choć trochę naszego miasta! Raz jeszcze dziękujemy! i do zobaczenia! M&M

MENU