Sesja noworodków – rodzinna

Hello kochani! Dziś chcemy pokazać Wam kolejną  lifestylową sesję noworodkową , którą wykonaliśmy we Wrocławiu.

Razem z Moniką i Alkiem oraz ich synkiem spotkaliśmy się już wcześniej na sesji ciążowo –   rodzinnej. Kiedy tylko dowiedzieliśmy się, że mała Julia jest już na świecie od razu zaczęliśmy planować nasze spotkanie, aby uwiecznić tego maluszka!

Sesje również wykonaliśmy w domowym zaciszu. Tak, aby wszyscy mogli poczuć się swobodnie i komfortowo. W miejscu które dobrze znamy i w którym czujemy się bezpiecznie. To najważniejsze , zarówno dla noworodka jak i jego rodziców. Podczas sesji zawsze  potrzebne są krótkie przerwy na karmienie czy przewijanie, dlatego najlepiej w takiej sytuacji sprawdza się właśnie domowe otoczenie i rodzinna atmosfera. Cieszymy się, że udało nam się spotkać pomimo cały czas panującej pandemii.

Oczywiście wszystko przy zasadach bezpieczeństwa i z zachowaniem największej ostrożności. Jeśli chcielibyście uwiecznić takie momenty , które pojawiają się w Waszym życiu, koniecznie do nas napiszcie! A wspólnie wybierzemy najdogodniejsze miejsce i czas na sesje zdjęciową, zarówno sesje rodzinną jak i sesje ciążową. A teraz zapraszamy Was do obejrzenia  choć części zdjęć z naszej sesji. Pozdrawiamy ciepło! M&M

 

 

 

MENU