Nathalie & Oliver polsko – niemiecki ślub Zamek Topacz

Dziś chcemy pokazać Wam ślub w miejscu Zamek Topacz oraz  najbardziej uśmiechniętą Parę Młodą sezonu 2019! To Nathalie & Oliver. Ich ślub odbył się w cudownym miejscu, jakim niewątpliwie jest Zamek Topacz. To połączenie elegancji, wytworności a także naturalności z nutka szaleństwa. Przygotowania odbyły się w apartamentach zamku. Nathalie razem z cudownymi druhnami, siostrą oraz mama malowały się i robiły na bóstwo u jednej z najlepszych wrocławskich makijażystek Romy Szafarek. Oliver wraz ze świadkiem przygotowywali się  w apartamencie  z ogromnym tarasem. Ceremonia odbyła się w jednym z wrocławskich kościołów. Naszą Pannę Młodą do ołtarza poprowadził tato. Przed nimi szły piękne druhny w pastelowych sukienkach, a dalej dzieci sypiące kwiaty i niosące obrączki. W kościele zebrała się cała rodzinna i najbliżsi przyjaciele Pary Młodej, którzy na tę uroczystość przybyli z całego świata.  Po ceremonii Nowożeńcy pojechali  na przyjęcie zabytkowym autem z odkrytym dachem. W sali balowej zamku czekali już na nich zgromadzeni goście z kieliszkiem szampana w rękach! Kiedy tylko Młoda Para pojawiła się drzwiach, wszyscy głośno powitali ich, wznosząc kieliszki do toastów!

Koordynacją i przygotowaniem całego ślubu zajęły się jedne z najlepszych konsultantek ślubnych w Polsce TheMagicalEvents, które zadbały o to, aby każdy detal wyglądał perfekcyjnie. Sala balowa zamku wyglądała obłędnie! Podwieszone przy suficie błyszczące lampki dodawały niesamowitego klimatu i elegancji.  Kwiaty na stołach, przy wejściu, bukiet i wianek Panny Młodej misternie przygotowane i perfekcyjnie dobrane kolorystycznie to dzieło przezdolnej wrocławskiej florystki z Dafe Design.

Po życzeniach, przyszedł czas na przemowy najbliższych, pełne prawdziwych emocji i łez szczęścia! To jeden z tych momentów, które są dla nas także bardzo ważne. Uwielbiamy je uwieczniać na zdjęciach. Są niesamowitą pamiątką i po latach stają się swoistą ” kapsułą”  do przeszłości i do przypomnienia sobie tych uczuć , które wtedy nam towarzyszyły. Po przemowach, przyszedł czas na zabawę! A była to zabawa przednia! Zespół, który przyjechał specjalnie na tą uroczystość z Berlina, było rewelacyjny! Goście bawili się wyśmienicie! Nasza Para Młoda nie schodziła z parkietu! Świetna muzyka, bliscy wokół i genialny czas razem! Uwielbiamy takie śluby! Pełne prawdziwych emocji, radości! i zabawy! Bo przecież to jest najważniejsze!

Aby cieszyć się tym dniem! Każdą godziną! Wyciskać ją jak przysłowiową “cytrynkę” 🙂 Móc być w takich momentach z Wami, tworzyć wspomnienia dla Was! Karty , które po latach będą przypominały Wam ten dzień, Wasz ślub, to jak się czuliście, jak wyglądaliście i jak na siebie patrzyliście! To dla nas największy zaszczyt! Cieszymy się z całego serca, że możemy współuczestniczyć w tej magii, która dzieje się zawsze na naszych oczach!

Kochani , dziękujemy Wam za cudowny dzień! niesamowitą, rodzinną atmosferę! Wasz uśmiech!!!!  Cieszymy się, że mogliśmy zostać Waszym fotografem ślubnym. Raz jeszcze najlepsze życzenia dla Was! M&M

Jeśli chcielibyście zobaczyć jeszcze inne śluby zorganizowane w Zamku Topacz możecie zajrzeć na naszego bloga do wcześniejszych wpisów Ślub Moniki i Armanda oraz Ślub Magdy i Michaela!