Sesja rodzinna – Cozy Home!

Witajcie Kochani!

Dziś chcielibyśmy pokazać Wam sesję rodzinną, którą udało nam się zrealizować w ubiegłym roku we Wrocławiu! Spotkaliśmy się z cudowną rodzinką Moniką i Alkiem oraz ich synkiem. Sesja odbyła się z okazji zbliżających się narodzin córeczki naszej pary. Chcieliśmy uchwycić ostatnie chwile  jeszcze w trójkę. Idealnym miejscem  do zdjęć było ciepłe domowe wnętrze!

 

Zdjęcia rodzinne i ciążowe to  te niesamowite momenty w życiu każdego przyszłego rodzica, które na pewno zasługują na uwiecznienie. To  piękne chwile z których składa się nasze życie. A zdjęcia są jak karty wspomnień, dzięki którym możecie cofnąć się do tamtych chwil i  w Waszej wyobraźni poczuć się tak jak było to tego dnia! Cudowny klimat domowego ogniska, przy palącym się w tle kominku, z przepysznymi słodkościami i aromatem świeżo mielonej kawy! Taki “cozy” styl , klimat który uwielbiamy w sesjach rodzinnych.

Kiedy na zewnątrz nie jest jeszcze tak ciepło zawsze możemy spotkać się w domu czy innych miejscu , które będzie idealnym tłem dla Was i Waszych najbliższych! 🙂 Cieszymy się, że możemy towarzyszyć Wam w tych momentach , to dla nas ogromny zaszczyt, gdy po Waszych uroczystościach ślubnych , sesjach plenerowych spotykamy się po raz kolejny podczas tak ważnych chwil!

Kiedy możemy dzielić z Wami te emocje i uwieczniać  je dla Was! To  dla nas jako fotografów ogromne wyróżnienie i szczęście! dziękujemy! I już nie możemy doczekać się kolejnego naszego spotkania , gdy mała Julcia będzie już z nami na świecie!

Miłego oglądania! pozdrawiamy!

M&M

 

 

 

MENU