Magda & Mike ślub plenerowy Zamek Topacz

Kochani! Cieszymy się, że możemy nareszcie pokazać Wam ten długo wyczekiwany ślub plenerowy Magdy i Mike,  który odbył się w niesamowitym miejscu , jakim z pewnością jest Zamek Topacz.

Jeszcze bardziej niesamowity był to ślub, ponieważ był on międzynarodowy – Amerykańsko – Szwajcarski. Cała rodzina oraz przyjaciele naszej Pary Młodej  przyleciała z różnych stron świata, aby móc świętować i celebrować to niesamowite wydarzenie. Wszystko odbyło się w Polsce. Przygotowania rozpoczęły się od godzin porannych w apartamentach Zamku Topacz

Ceremonia odbyła się na zewnątrz… wszystko było przygotowane perfekcyjnie! Niesamowite kwiaty, dekoracje …

Magda na ten dzień wybrała niesamowitą suknię, uszytą z delikatnej siateczki, połyskującej w promieniach słońca. Dodatkami jakie dobrała były obłędne szpilki od Badgley Mischka  . Mike zdecydował się na frak w klasycznym kolorze.

Przyjęcie odbyło się w sali kominkowej zamku. Podczas wieczoru, wiele razy  miały miejsce wzruszające ” speeche” / przemowy najbliższych osób! Po pierwszym tańcu Nowożeńców, zabawa taneczna rozpoczęła się na dobre! trwając aż do białego rana!

To był cudowny czas! Niesamowite emocje i ogromna dawka uśmiechu! Magda i Mike stworzyli wokół siebie niesamowitą aurę ciepła, serdeczności i szczęścia – które promieniowało w każdą stronę! A to wszystko połączone było z ogromną serdecznością i rodzinną atmosferą! Dziękujemy Wam kochani! I raz jeszcze życzymy Wam wszystkiego najlepszego! Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego Dnia! Do zobaczenia! M&M