Monika & Krystian sesja ślubna Portovenere

Hello! Kolejny wpis z włoskich stron to sesja ślubna w Portovenere, gdzie przylecieliśmy, aby uczestniczyć w niesamowitej ceremonii zaślubin Moniki i Krystiana.  Tuż po ceremonii udało nam się zorganizować sesję ślubną w tym urokliwym miasteczku położonym w Ligurii. To  miejsce znajduje się na krańcu półwyspu otaczającego Zatokę Spezia (zwaną czasami również Zatoką Poetów) od strony zachodniej. Dziś mamy dla Was zapis tych pięknych chwil, które przeżyliśmy razem z naszą Młodą Parą!

Sesja w Portovenere we Włoszech to niezapomniane doświadczenie dla każdego, kto kocha piękne krajobrazy i niepowtarzalną atmosferę. Nasza para Młoda wybrała właśnie to miejsce na swój ślub i sesje plenerową. Portovenere to urocze miasteczko położone na wybrzeżu Morza Liguryjskiego, które zachwyca swoim malowniczym portem, kamiennymi domami i wspaniałymi widokami na okoliczne klify.

Podczas sesji w Portovenere możesz cieszyć się nie tylko pięknymi widokami, ale także korzystać z uroków miasteczka. Malownicze uliczki, urokliwe kafejki i sklepiki, a także wspaniałe restauracje serwujące najlepsze włoskie specjały – to wszystko czeka na Ciebie podczas Twojego pobytu.

Sesja w Portovenere to również świetna okazja do wykonania pięknych zdjęć. Tutejsze krajobrazy, ośnieżone szczyty Alp, malownicze wybrzeża i kolorowe domy to tylko niektóre z motywów, które czekają na Ciebie podczas sesji. Dodatkowo, malownicza sceneria idealnie nadaje się do sesji plenerowych oraz romantycznych zdjęć dla par.

Podsumowując, sesja w Portovenere to niezapomniane doświadczenie dla każdego, kto ceni sobie piękno włoskiej scenerii i atmosferę wyjątkowych miejsc. To idealne miejsce dla miłośników fotografii, romantycznych dusz oraz wszystkich, którzy chcą wypocząć w malowniczym i spokojnym miasteczku nad morzem.

Zapraszamy do oglądania!

 

M&M

 

MENU