Asia & Dawid sesja ślubna Tuscany

Witajcie! Dziś mamy dla Was zdjęcia ślubne z kolejnej sesji plenerowej we Włoszech. Tym razem naszym celem padło niesamowite miasteczko w Toskanii jakim niewątpliwie jest Siena. To właśnie tu przyjechaliśmy razem z Asia i Dawidem, aby zrealizować naszą sesję poślubną. Naszą Młodą Parę na pewno pamiętacie ze ślubu plenerowego (w namiocie Hotelu Jakubus), który był niesamowity  i niezwykle klimatyczny.

Włochy które kochamy przywitały nas cudowną pogodą, temperatura była idealna, lekki wiaterek i ten klimat, którego nie ma nigdzie indziej. Asia w niesamowitej sukni z atelier Warsaw Poet – uwielbiamy tą polską markę! Jeśli jeszcze jej nie znacie koniecznie odwiedźcie ich stronę internetową , znajdziecie tam mnóstwo inspiracji i cennych porad. Dawid w szarym garniturze, brązowych mokasynach i nonszalancko zawiązanej muszce wyglądał niezwykle elegancko. Razem wyglądali obłędnie!

Chcielibyśmy pokazać Wam zdjęcia , które udało nam się wykonać. Cała sesja jest nam bardzo bliska, właśnie ze względu, że Siena to jedno z tych miasteczek , które pokochaliśmy na samym początku naszych podróży do Włoch. A jest tu już dość długi okres czasu , bo prawie 10 lat jak pierwszy raz zakochaliśmy się w Toskanii, widokach, winnicach, jedzeniu  i całym tym regionie.

Zapraszamy Was do przeniesienia się to tego miejsca, jeśli tylko możecie koniecznie z włoską muzyką w tle i lampką wina!

Buziaczki! M&M

 

 

Para Młoda, sesja slubna we Włoszech, Toskania, Italy session, Tuscany session, włochy, plener ślubny