Monika & Kuba sesja ślubna w Toskanii

Sesja poślubna naszej Pary Młodej Moniki i Kuby w Toskanii to jedna z najpiękniejszych sesji, jakie mieliśmy przyjemność uwiecznić. Sesja odbyła się w pięknych okolicach Florencji, w gajach oliwnych, winnicach oraz w urokliwym miasteczku San Gimignano. Udało nam się uwiecznić niesamowite miejsca, krajobrazy, emocje Pary Młodej a także cudowne włoskie klimaty.

Sesja była elegancka, naturalna i pełna subtelnych detali. Cała atmosfera wprowadzała nas w romantyczny nastrój i pozwalała poczuć magię toskańskiej scenerii. Piękne gaje oliwne, otoczenie zabytkowych miasteczek, malownicze widoki i romantyczna aura, wszystko to sprawiało, że każde zdjęcie było wyjątkowe.

Sesja plenerowa Moniki i Kuby została wykonana kilka dni po ślubie pary , który odbył się w przepięknej włoskiej Villi.

Kochamy to miejsce, to nasza ukochana Toskania!! Jak tylko przyjechaliśmy w tamte rejony od razu zakochaliśmy się w samych miejscach, naturze, włoskim jedzeniu, lodach !!! Ahhh aż chce się tam znowu wrócić. Przepiękne ujęcia, subtelne detale, naturalne emocje i to jedyne niepowtarzalne światło – to wszystko sprawiło, że sesja była niepowtarzalnym przeżyciem.

Uwielbiamy Toskanię za  romantyzm, elegancję, styl, naturalność i  piękno. Każde zdjęcie oddaje wyjątkową atmosferę i klimat, który panował podczas sesji. Toskania to idealne miejsce do takich sesji, gdzie każdy krok prowadzi do odkrywania piękna i magii tego miejsca.

Sesja Pary Młodej Moniki i Kuby to niesamowita pamiątka, która pozostanie na zawsze. Dzięki Michałowi fotografowi  i pięknej scenerii Toskanii udało nam się uwiecznić wyjątkowe chwile i emocje, które zawsze będą w naszej pamięci.

Zapraszamy Was do obejrzenia naszej relacji! M&M

 

 

MENU