Monika & Krystian ślub Portovenere

Ślub Moniki i Krystiana to piękne wydarzenie, które odbyło się w malowniczej miejscowości Portovenere, w uroczym kościółku. Ten mały i uroczy kościółek, otoczony przez piękne widoki i niepowtarzalną atmosferę, stworzył idealne miejsce na ślub dla naszej Pary Młodej.

Ceremonia była pełna emocji i romantyzmu, a każdy szczegół był dopracowany z największą starannością. Przepiękne naturalne wnętrze nadawało uroczystości jeszcze bardziej magiczny charakter. Wszystko to sprawiło, że ślub Moniki i Krystiana był nie tylko piękny, ale również bardzo osobisty i intymny.

Po ceremonii, Para Młoda zdecydowała się na sesję plenerową, która odbyła się w romantycznym miasteczku Portovenere. Słońce, woda, piękne widoki, to wszystko sprawiało, że ujęcia były nie tylko piękne, ale i pełne emocji. Udało nam się uchwycić wspaniałe momenty, w których Para Młoda oddawała się swoim uczuciom, a liguryjski krajobraz dawał niepowtarzalny klimat.

Podsumowując naturalne zdjęcia ślubne i sesja, to słowa , które najlepiej opisują tę piękną uroczystość. Zagraniczny ślub i sesja to nie tylko piękne wspomnienie, ale i niezapomniane przeżycie. Liguria to idealne miejsce dla takich uroczystości, gdzie każdy krok prowadzi do odkrywania  kolejnych cudownych miejsc i krajobrazów.

Sesja zdjęciowa to czas, kiedy Para Młoda i fotograf mogą pracować razem nad stworzeniem pięknych i niezapomnianych zdjęć. Jednak to także moment, kiedy można się w pełni zrelaksować i cieszyć sobą nawzajem. Dlatego też, po sesji zdjęciowej z naszą Moniką i Krystianem, postanowiliśmy  pójść razem na pysznego Aperola i włoskie przekąski.

Wspaniałe uczucia, które towarzyszyły nam podczas sesji zdjęciowej, tylko się nasiliły podczas naszego spotkania po zakończeniu fotografowania. Mogliśmy podzielić się swoimi wrażeniami, rozmawiać o tym, co się działo podczas sesji i wspólnie świętować udaną sesję. Dzięki temu mogliśmy lepiej poznać się nawzajem, a atmosfera stała się jeszcze bardziej swobodna i przyjacielska.

Pyszne aperole i przekąski, które zamówiliśmy, uzupełniły nasze spotkanie i dodatkowo podkreśliły jego wyjątkowość. Były one nie tylko pyszne, ale także pięknie podane i dostosowane do naszych upodobań. To było idealne zakończenie dnia, który był pełen emocji, radości i dobrego nastroju.

Wyjście po sesji zdjęciowej z naszą parą młodą na pysznego aperola i przekąski, to był dla nas nie tylko czas relaksu, ale także okazja do lepszego poznania się. Pozwoliło nam to na bardziej swobodną rozmowę i wspólne cieszenie się piękną atmosferą, która towarzyszyła nam przez cały dzień. To było wspaniałe doświadczenie, które z pewnością zostanie na długo w naszej pamięci.

 

 

 

MENU