Karolina & Michał naturalna sesja ślubna

Sesje poślubne w plenerze to jedne z najpiękniejszych fotografii, jakie można zrobić. Słońce, piękno natury i miłość, która wibruje w powietrzu. Ostatnio mieliśmy okazję uwiecznić taką właśnie sesję w pięknej scenerii pola skoszonej pszenicy.

Nasza Para Młoda Karolina i Michał  wybrali idealne miejsce na sesję – wśród złotych kłosów, otoczeni letnim słońcem i delikatnym wiatrem. Stroje ślubne, które wybrali, dopełniały piękno naturalnego otoczenia. Młoda w pięknej koronkowej sukni, a Pan Młody w eleganckiej koszuli i spodniach. Ich miłość do siebie była widoczna w każdym ujęciu.

Tego dnia dopisała nam wspaniała pogoda, a nasza praca  była czystą przyjemnością. Udało nam się uchwycić każdy moment, który wypełniał powietrze radością i miłością. Niebo w kolorze błękitu, delikatna bryza i uśmiech na twarzy naszej Pary Młodej – to wszystko składało się na niezwykłą atmosferę tej sesji.

Nasze zdjęcia uwieczniły emocje, które były obecne w powietrzu. To był wspaniały dzień, pełen radości i miłości. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego momentu i uwiecznić na zawsze te piękne chwile.

Zapraszamy Was do obejrzenia aktorkiej relacji z tego popołudnia! M&M

 

 

 

 

MENU