Marta & Kuba dzień ślubu / wedding day

Witajcie Kochani! Tym razem zabieramy Was do cudownego miejsca na mapie Dolnego Śląska, znajdującego się niedaleko Wrocławia –  jakim niewątpliwie jest Hacjenda Dolina Żab. To właśnie tu odbyło się przyjęcie weselne niesamowitej pary Marty & Kuby! Ceremonia zaślubin odbyła się w malutkim kościółku w Żórawinie.
Było naturalnie, romantycznie, wszystko z elementami retro & vintage, z mnóstwem zieleni i sweetaśnymi słodkościami! ale przede wszystkim było bardzo rodzinnie! Tak właśnie wyobrażali sobie ten dzień Marta i Kuba. Aby był to przede wszystkim niezapomniany czas razem, w otoczeniu natury i zwierząt (będziecie mogli zobaczyć dalej o jakie zwierzątka dokładniej chodzi) z dala od zgiełku miasta. Cudowne rustykalne dekoracje, wianek we włosach Panny Młodej, czarny Garbus i “gitarowe spinki” Pana Młodego – to główne elementy tego dnia! Wszystko wyglądało rewelacyjnie, dopięte na ostatni guzik.
A to wszystko zasługa Młodej Pary, która zorganizowała wszystko perfekcyjnie! Kochani zapraszamy Was  do obejrzenia relacji z tego dnia! A Wam cudowni Nowożeńcy raz jeszcze życzymy wszystkiego co najlepsze! i  oczywiście do zobaczenia!

M&M

 

 

 

Miejsce: Hacjenda Dolina Żab

Suknia Dajana; Mari: Lill Bridal Salon Sukien Ślubnych

Buty: Witt

Makijaż: Kinga Ładoń -Make up

Fryzura: hair Design Martyna Rodak

Florysta: My precious

Wianek: Kt kwiatowe studio

Tort- Torty Strzelin- Słodka fuzja

Słodki stół -Keksówka -ciasta, torty: Słodkie stoły Wrocław

Garnitur, muszka, koszula -Albione

Buty – Berwick

Zegarek – Junkers

Spinki –  Gaventa London

Auto- Garbus Hrabi