Marta & Bartek ślub Zamek Topacz / wedding day

Witajcie! Dziś zabieramy Was w podróż w nasze rejony, czyli okolice Wrocławia, a dokładniej do pewnego zamku  o nazwie  Topacz. To właśnie to miejsce Marta i Bartek wybrali na swoje przyjęcie weselne. Przygotowania rozpoczęły się w pokojach w budynku nieopodal zamku. Marcie towarzyszyła najlepsza przyjaciółka i mama, Bartek zaś przygotowywał się  z rodzicami i  świadkiem.

Nasza Panna Młoda   wybrała na ten dzień  romantyczną suknię z trenem, koronkową górą i zwiewnym dołem. Dodatkiem była cudowna bransoletka od White Jasmine oraz delikatne złote kolczyki i łańcuszek. Bartek zaś postawił na klasyczny granatowy garnitur, który przełamał muszką w kolorze marsali oraz brązowymi dodatkami. Kiedy narzeczeni byli już gotowi, odbył się ich first look – bardzo romantyczna chwila, tylko dla nich, kiedy to po raz pierwszy zobaczyli się w tego dnia w strojach ślubnych! Oboje wyglądali obłędnie! Bartek w eleganckim garniturze a Marta w zwiewnej, koronkowej sukni z długim welonem. Całość dopełnił przepiękny bukiet od wspaniałej wrocławskiej kwiaciarni Decoki, z długimi wstążkami, które powiewały na wietrze, dopasowanymi kolorystycznie do kororu kwiatów. Nasza Młoda Para do ślubu pojechała  genialnym, zabytkowym Jaguarem SS z 1939 r!

 

Ceremonia odbyła się w kościele we Wrocławiu, a przyjęcie  w kominkowej sali Zamku Topacz. Na ten dzień nasza Młoda Para wykonała własnoręcznie olbrzymi świecący napis #MIŁOŚĆ, który był niewątpliwie ogromną atrakcją tego wieczoru! Innymi atrakcjami, których można było spróbować tego dnia były niezapomniane zdjęcia , zrobione przez fantastyczną fotobudkę Stellę od Vintagelove! która przenosiła nas choć na chwilę w odległe czasy aparatów fotograficznych i stylu zdjęć! Jeśli zaś chodzi o cały wystrój sali, kwiaty, dodatki, to wszystko to dzieło przezdolnych florystów z Decoki, którzy wyczarowali cudowny klimat, w tym pięknym ceglanym wnętrzu. Złote dodatki, drzewka oliwne w mosiężnych donicach,   do tego delikatne kwiaty i mnóstwo zapalonych świec! A miejsce za Parą Młodą ozdobione “milionem” małych świecących lampek, u góry zwieńczonych kwiatową girlandą –  wszystko  wyglądało niesamowicie, zresztą sami będziecie mogli zobaczyć  na zdjęciach poniżej. To był niesamowity dzień, który został perfekcyjnie przygotowany przez naszą Parę Młodą. Marta i Bartek poświęcili wiele miesięcy, by tego dnia wszystko wyglądało właśnie tak jak tego pragnęli. Chcieli, aby było elegancko, klasycznie  z nutką glamour, ale także romantycznie i rustykalnie, jeśli chodzi o wygląd sali, wszystkich dekoracji wewnątrz. Każdy dodatek był przemyślany i idealnie dopasowany. Zwieńczeniem tego wieczoru było podanie tortu ozdobionego świeżymi owocami i kremową masą, które  to odbyło się na patio przed zamkiem. Tort oświetlony  został  zimnymi ogniami, trzymanymi przez  zebranych gości, którzy kołysząc się w rytm nastrojowej muzyki sączącej się z głośników, razem z naszymi Nowożeńcami świętowali ten moment w blasku już świecących gwiazd!

Oczywiście cała zabawa taneczna rozpoczęła się na dobre i trwała do białego rana  co oczywiście było zasługą niesamowitego DJ – z  FreeWolni!, który cały czas czuwał nad tym, aby parkiet nie był tego wieczoru ani chwilę pusty!

Kochani dziękujemy Wam! za wszystko! za to, że zaprosiliście nas do Waszego świata! i za to, że mogliśmy być z Wami tego dnia! Dziś chcemy pokazać Wam, choć małą cząstkę tego cudownego dnia, widzianą naszymi oczami! Zapraszamy Was do obejrzenia reportażu, który udało nam się przygotować. Miłego oglądania! M&M

 

 

 

Miejsce – Zamek Topacz
Sukienka, tren, welon – Suknie Sabe
Kolczyki, łańcuszek – Apart
Bransoletka – White Jasmine
Perfumy – Chloe
Buty – Conhpol Elite
Perełki – Guerlain Météorites
Make up – Anna Nędzi Make Up Artist
Garnitur – Vistula
Mucha i koszula – Diuk
Buty – Kazar
Zegarek – Bering
Okulary – Persol
Fryzura Pan Młody – Pan Elegant Barber Shop
Kwiaty, dekoracje – Decoki
DJ – FreeWolni