Ania & Mateusz ślub Winny Dworek / wedding day

Winny Dworek – cudowne i jakże romantyczne miejsce na mapie Polski. Położony jest w niewielkiej miejscowości Górzykowo, nieopodal Zielonej Góry i słynie z najpiękniejszych winnic w tym regionie. Ania i Mateusz wybrali właśnie to miejsce na swoje przyjęcie weselne. Miało być rustykalnie / greenery  z elementami złota oraz z dużą ilością zieleni. I tak dokładnie było! Całą oprawą florystyczną zajęli się profesjonaliści w tej dziedzinie White Wedding Events, którzy wyczarowali takie cudowności na stołach, a candy bar, ustawiony na starych beczkach od wina , ozdobiony winoroślami, wyglądał obłędnie! Do tego drewniane dodatki od mega zdolnych osób ze  Ślub w dechę! To wszystko będziecie mogli zobaczyć poniżej:)

Przygotowania odbyły się w dworku, a ceremonia zaślubin w ogrodzie, w cudownym miejscu pośród drzew tuż nieopodal winnicy. Niesamowitym tłem dla naszej Młodej Pary  były pomalowane na biało stare drzwi, które ozdobione zostały kwiatowymi girlandami. Stylizacja Ani to  bardzo romantyczna i zwiewna suknia marki Margarett z koronkową górą, odkrytymi plecami i zwiewnym dołem. Dodatkami jakie dobrała nasza Panna Młoda były kolczyki z perłami  i kryształkami  oraz  bransoletka od Novia Bianca a także wpięty we włosy delikatny  wianek od Cudowne Wianki.  Pan Młody zaś  wybrał klasyczny granatowy garnitur z ornamentową podszewką od Giacomo Conti   – wyglądała obłenie! , poszetkę  idealnie do niej pasującą  oraz  ozdobną muchę.  Specjalnie dobranym dodatkiem były srebrne spinki w kształcie wilków.

Kiedy nasza Młoda Para była już gotowa, tuż przed ceremonią odbył się ich First Look! w ogrodzie, obok winnicy. To był bardzo wzruszający moment. Ania i Mateusz wcześniej napisali do siebie miłosne listy, które wręczyli sobie, w chwili, kiedy zobaczyli się po raz pierwszy tego dnia. To było wspaniałe uczucie, móc być tak blisko nich i móc uchwycić na zawsze ich  emocje, radość i  łzy szczęścia, które polały się po ich policzkach tuż po przeczytaniu ręcznie napisanych listów!

Ceremonia była równie niesamowitym momentem,  gdzie w otoczeniu najbliższych, wyznawali sobie miłość i chęć bycia ze sobą razem już na zawsze. Tego dnia pogoda była niesamowita, słońce świeciło jeszcze mocno a wiatr smagał ich policzki rozwiewając przy tym także kosmki włosów. Wszystko odbyło się w kameralnej bardzo rodzinnej atmosferze. Zgromadzeni goście gromkimi brawami powitali Nowożeńców! obsypując ich płatkami kwiatów, tuż po ogłoszeniu ich mężem i żoną.

Przyjęcie we wnętrzach  Winnego Dworku było idealnym zwieńczeniem tego dnia:) Okrągłe stoły ozdobione pięknymi kwiatami i złotymi dodatkami, z wieloma świecami i  lampkami rozmieszonymi w tak wielu miejscach w całym pomieszczeniu. Geometryczne lampiony wypełnione eukaliptusem zwisające z lamp przy suficie. Do tego ozdobne małe lampki, które dodawały niezwykłego klimatu, kiedy zrobiło się już ciemniej. Na ścianie za naszą Młodą Parą zawisło ogromne koło wypełnione napisem Miłość, również ozdobione liśćmi eukaliptusa. Na krzesłach pojawiły się drewniane tabliczki z napisami Panna i Pan Młody.

W holu prowadzącym do sali przygotowane zostały specjalnie przez naszą Parę Młodą miejsce ze zdjęciami z dzieciństwa ” jak wyglądaliśmy“, miejsce z księgą gości oraz Instaxem do robienia zdjęć, które później można było zawiesić na tablicy tuż obok!, kącik z poradami dla Młodej Pary! a także miejsce ze zdjęciami ślubnymi rodziców! Każde z tych miejsc przygotowane z dbałością o każdy szczegół, detal. Wypełnione cudownymi kwiatami i lampionami.

Atrakcjami przygotowanymi przez Anię i Mateusza były zimne ognie, które rozbłysły na zewnątrz  wieczorową porą i  przepiękny tort od Mocca Cafe , który podany został  na starej  beczce od wina. Udekorowany listkami oliwnymi  z wbitym na szczycie złotym topperem.  Przepyszne drinki i koktajle  to zasługa niezastąpionego  Bartka  z Coctail Bazaar

To był niesamowity dzień! Dworek do którego Ania i Mateusz zaprosili nas i ślubowali sobie miłość zauroczył nas. To cudowne miejsce na mapie Polski, które koniecznie musicie odwiedzić , jeśli jeszcze tam nie byliście. Cały dzień od przygotowań po kameralne przyjęcie w gronie najbliższych był wspaniałym pomysłem. A misterne przygotowanie wszystkich dodatków i detali, które można było zauważyć na każdym kroku, tuż po  przekroczeniu progu tego magicznego miejsca to majstersztyk w wykonaniu naszej Panny Młodej, która pomimo wielu trudności przygotowała wszystko dokładnie tak, jak sobie to wymarzyła. Kochani jeśli macie ochotę zobaczyć ten piękny ślub, w dworku z cudowną duszą i widokami, zapraszamy! M&M