Agata & Dominik ślub Pałac Wąsowo / wedding day

Witajcie! Tym razem zabieramy Was w okolice Poznania, a dokładniej do Pałacu Wąsowo, który znajduje się tuż obok Folwarku Wąsowo. To właśnie w tym miejscu zaplanowali swoją uroczystość Agata i Dominik. Niesamowite miejsce, pełne historycznych dodatków, pięknych malowideł i dekoracji. Przygotowania rozpoczęły się od samego rana.  Pogoda tego dnia była genialna. Było słonecznie, ale nie za gorąco. Czasami pojawiły się większe chmurki, ale możemy  teraz śmiało powiedzieć, że pogoda udała się wyśmienicie. Dla takich uroczystości, które zaplanowane są na zewnątrz to najważniejsze. Cudowne dziewczyny z Team Ceremonia dekorowały salę  i miejsce ceremonii naszej pary. Styl całego przyjęcia był połączeniem elegancji i szyku  wraz z delikatnymi pastelowymi kwiatami, które idealnie dopełniły całość. Dominującym kolorem było złoto i biel. Na stołach pojawiły się  kwiaty w szklanych wazonach oraz  złote podkładki pod talerze wraz z serwetkami. Dopełnieniem były złote gruszki, które posłużyły jako winietki z nazwiskami gości. Miejsce ceremonii, która została zaplanowana na zewnątrz, także wyglądało przepięknie. Biały baldachim ustawiony na środku, ozdobiony u góry kwiatową girlandą z powiewającymi na wietrze dwoma firanami i umieszczonym centralnie kryształowym żyrandolem.
Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień cudowną suknię od Justin Alexander , na cieniutkich ramiączkach, ozdobioną pasem wysadzanym kryształkami. Do tego dobrała delikatną opaskę na głowę  od White Jasmine, długie kolczyki od Swarovski i niesamowite szpilki od Jimmy Choo.  Wyglądała olśniewająco. Podczas przygotowań towarzyszyły jej najbliższe przyjaciółki. Dziewczyny tuż przed wyjściem wypiły wspólnie toast na cześć Panny Młodej. A my w tym czasie mogliśmy sprawdzić co słychać u naszego Pana Młodego, który przygotowywał się w pokoju obok.  Dominik wybrał klasyczną czerń, smoking  i atłasową muszkę – wszystko polskiej firmy Bytom. Do tego czarne lakierowane buty od Loake i  złote spinki z wygrawerowanymi inicjałami. Ceremonia zaślubin odbyła się w ogrodzie. W cudownej  rodzinnej atmosferze, Agata i Dominik powiedzieli sobie Tak! Później rozległy się gromkie brawa i nasi Nowożeńcy zaprosili wszystkich gości na uroczysty obiad, podczas, którego cudownie przygrywał kwartet smyczkowy. O świetną zabawę zadbał  genialny zespół  Goście Cover Band, który tego wieczoru  sprawił, że parkiet nie pozostał ani na chwilę pusty. Atrakcjami przygotowanymi przez Parę Młodą były zimne ognie, które goście odpalili w momencie podania tortu weselnego – wszystko odbyło się na zewnątrz, co dodało jeszcze więcej magii tej chwili. Tego dnia wszystko było idealnie przygotowane, co było oczywiście zasługą naszej Pary Młodej, która wiele miesięcy przygotowała się do tego najważniejszego dnia. Wszystkie dodatki, idealnie dopasowane kolorystycznie, stylizacje Pary Młodej i detale takie jak, rożki z kwiatami dla dziewczynek, przecudny słodki stół dla gości, ozdobne ramki poukładane w różnych zakątkach  sali, w których umieszczone zostały zdjęcia z  sesji narzeczeńskiej w sadzie,  którą wykonaliśmy jeszcze przed ślubem, wielkie świecące litery A&D   i  na koniec malutkie szampany z bilecikiem.
To był cudowny czerwcowy dzień, który na długa zapadnie w naszej pamięci! Dziękujemy Wam kochani za to, że mogliśmy dzielić z Wami te chwile, być tuż obok i dla Was  i Waszych bliskich zatrzymać to wszystko w kadrach. I już niedługo do zobaczenia! M&M

 

 

 

Miejsce – Pałac Wąsowo
Suknia –  Justin Alexander
Opaska – White Jasmine
Kolczyki – Swarovski
Buty –  Jimmy Choo
Garnitur, Koszula, Mucha – Bytom
Buty – Loake
Kwiaty, dekoracje, wystrój – Team Ceremonia
Zespół – Goście Cover Band
Pudełko na obrączki, wieszaki, dodatki do “fotobudki” – Ilustratyw
Zaproszenia i papeteria (menu, plan stołów, winietki itd.) – Soap Bubble
Kwartet smyczkowy  – Classic Quartet