Kasia & Pierre – Adrien ślub Pałac Wojanów / wedding day

Witajcie! Dziś zabieramy Was do Pałacu w Wojanowie, w którym to właśnie odbył się  polsko – luksemburski ślub niesamowitej pary Kasi i Pierra- Adriena. Przygotowania rozpoczęły się w dwóch pokojach pałacowych. Kasia razem z mamą i przyjaciółkami a Pan Młody razem ze świadkiem (ukochanym bratem) rodzicami  oraz  najbliższymi przyjaciółmi. Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień  niesamowitą koronkową  suknię “rybkę” od Vanilla Sposa.  Dodatkami były delikatna bransoletka i długie srebrne  kolczyki. Piękny makijaż  i gładki kok sprawiły, że cała stylizacja Kasi wyglądała niezwykle elegancko i szykownie. Tuż przed wyjściem  pojawił się szampan i oczywiście toast  wzniesiony jeszcze jako Panna Młoda. Panu Młodemu podczas przygotowań, które odbyły się w zabytkowej  bibliotece pałacu towarzyszyli najbliżsi przyjaciele, to oni dopilnowali, aby Pierre Adrien wyglądał idealnie tego dnia.  Jeśli zaś chodzi o strój Pana Młodego  był to ciemno granatowy garnitur  z kamizelką  i  ozdobną  muszką  z ornamentowym wzorem  w tym samym odcieniu. Gdy Pierre był już gotowy, zebrani przyjaciele, szklanką whisky wznosili  toasty na jego cześć opowiadając sobie nawzajem  śmieszne anegdoty z chwil spędzonych razem.

Ceremonia odbyła się w kościele znajdującym się nieopodal pałacu. Goście zebrali się  na miejscu w oczekiwaniu na naszych przyszłych nowożeńców. Kasie do ołtarza poprowadził tato, a Pierra wprowadziła mama. Był to bardzo wzruszający dla obu rodzin moment. Na uroczystości pojawili się goście z całej Europy i nie tylko. Po ceremonii wszyscy  zebrali się na tarasie  przed pałacem aby wznieść toast na cześć Młodej Pary! Były gromkie brawa i moc całusów! Później przyszedł czas na życzenia, po których nasi Nowożeńcy zaprosili gości na uroczysty obiad.

Kasia i Pierre przygotowując się do tego dnia, przeglądając mnóstw inspiracji zdecydowali się na klasykę z  elementami glamour , wszystko w kolorach bieli,  pudrowego różu i złota. Kwiaty w wysokich wazonach ustawione zostały  na okrągłych stołach przy których pojawiły się  białe krzesła Chiavari. Pastelowa poligrafia ( menu/ winietki) dodały lekkości i elegancji. A kolorowe macaroniki,  jako prezenty dla gości – były francuskim akcentem, przygotowanym specjalnie przez Młodą Parę. Polskim zaś była oczywiście najlepsza wódka!  Zaś jeśli chodzi o francuskie alkohole które pojawiły się tego dnia na stołach było to  specjalnie przywiezione do Polski  – wino z Francji z Auvergne – Rhônes-Alpes oraz szampan z Luksemburga – którym to goście wznosili toasty na cześć Nowożeńców!

Podczas całego wieczoru Pan Młody oraz rodzice naszej pary wraz ze świadkami wygłosili specjalnie na tę okazję przygotowane przemowy, “speache“:) były to kolejne w tym dniu tak wzruszające chwile  – w  których  widać było ogromne wzruszenie na twarzach Kasi i Pierra jak również ich najbliższych. Po  pięknych przemowach nasi Nowożeńcy pierwszym tańcem rozpoczęli zabawę tego wieczoru! A goście bawili się wyśmienicie do białego rana!:)
Atrakcjami dla gości była specjalnie przygotowana ścianka do zdjęć – cała  z  kwiatów , wykonana przez mamę naszej Panny Młodej,  smakowity tort, a później zimne ognie, które zapłonęły  dla naszych Nowożeńców. To był wspaniały dzień wypełniony tak wieloma emocjami. Dziękujemy Wam, za to, że mogliśmy być z Wami i uczestniczyć w tym najważniejszym dla Was dniu.  Ogromne podziękowania także dla wspaniałej  weddding planerki Marty Tabaki, za zorganizowanie  tej wspaniałej uroczystości. A Was wszystkich zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu z tego pięknego ślubu. M&M

 

 

Suknia: Vanilla Sposa
Bukiet: Dream Flower Agnieszka Prokop
Kolczyki, bransoletka Pani Młodej:YES
Garnitur: Boggi Milano
Spinki: Montblanc
Obrączki: własny projekt
Tort – cukiernia Bristolka
Zaproszenia, Papeteria – Studio wedding
Wedding Planner – www.slubtrendy.com , Marta Tabaka