Martyna, Piotr & Bruno sesja zimowa Arendel / winter session

Arendel – to niesamowita wioska norweska położona w lesie, nie w Norwegii, a w Polsce! W całości nawiązująca do klimatów Skandynawii! To wspaniałe miejsce zarówno na relaks, jak i wycieczkę z rodziną czy dziećmi. Cudowny teren z olbrzymią stodołą, drewnianymi domkami i niesamowitymi zwierzętami; reniferami, końmi i kucami. To właśnie do tego miejsca przyjechaliśmy z Martynką  i Piotrkiem, na naszą konkursową sesje zimową! To druga z par, która wygrała  w naszym konkursie! Była to również sesja ciążowa z malutkim Brunem, jeszcze w brzuszku u mamy:) Tego dnia, choć zima jeszcze trwała w kalendarzu, pogoda dopisała idealnie, cały dzień świeciło dla nas słońce! Zobaczcie sami co udało nam się przygotować! Oczywiście  nie obyłoby  się bez cudownych dodatków, które wspólne z Martynką przygotowaliśmy dla maluszka! Był piękny torcik naked cake z ślicznym topperem od Ślub w dechę! Do tego słodkości; eklerki, pączusie i pyszne ciepłe kakao (przywiezione w termosie) z bitą śmietaną! Ahhhh!!! cóż to była za rozpusta! Specjalnie przygotowanym dodatkiem była również drewniana Kapsuła Czasu także od Ślub w dechę! z wygrawerowanym imieniem i datą otwarcia! To mały prezent od rodziców dla synka – który będzie mógł otworzyć ją w swoje 18-te urodzinki!

W  pierwszej stylizacji Martyny / długiej czerwonej spódnicy , białej bluzeczki  i  grubego swetra / towarzyszył nam cudowny bukiet w zimowych odcieniach od  florystek z Ale Ładnie!  wyglądał obłednie! do tego zwisające wstążki wow! Zimowe czapki, wysokie buty, wełniane skarpety! to wszystko, aby stworzyć zimowy klimat w tym, jakże fantastycznym miejscu:) Cieszymy się, że takie miejsca powstają i są coraz liczniej przez Was odwiedzane!

 

Drugą część sesji zrealizowaliśmy tuż obok  niebieskiego domku, gdzie na werandzie przygotowaliśmy miejsce z licznymi dodatkami dla maluszka! Obowiązkowo były zimowe swetry w świąteczne wzory! do tego wiszące na okiennicy łyżwy, zimowe ubranka i buciki dla dzidziusia  oraz futrzany pled z głową  i nogami łosia!

Na sam koniec zostawiamy zwierzaki! Piękne renifery, które akurat tego dnia ucięły sobie dłuższą drzemkę i wyszły tylko na chwilę , gdy już kończyliśmy zdjęcia! Piękne kuce, które wygrzewały się na słońcu i Chrupek! czyli piesek cudownych właścicieli tego zaczarowanego miejsca! Ahhhhh to była niesamowita przygoda móc odwiedzić to miejsce! Cieszymy się, że udało się uchwycić choć część zimowego klimatu, bo już kilka dni później na dobre wiosna zapukała do naszych drzwi. Kochani, jeśli macie ochotę przenieść się na chwilkę do małej wioski norweskiej w Polsce! zapraszamy! miłego oglądania! M&M

 

Miejsce – Arendel 

Bukiet, wianek, butonierka – Ale Ładnie

Topper na tort/ mniejsze toppery, napis Happines, róg z materiałem z napisem oraz Kapsuła Czasu – Ślub w dechę

Swetry – Mosquito