Ola & Damian sesja plenerowa – wedding session

Witajcie! Pamiętacie rustykalno – leśny ślub Oli i Damiana?:) Dziś mamy dla Was cudowną sesje plenerową tej pary! Do naszej sesji przygotowaliśmy się od bardzo dawna. Cały pomysł, inspiracja, miejsce –  to wszystko wymarzyli sobie Ola i Damian. Na pewno miało być rustykalnie i magicznie:) Miała być huśtawka ozdobiona kwiatami, zawieszona na gałęzi ogromnego drzewa. Długo szukaliśmy idealnego miejsca do naszej wizji:) Ale Ola i Damian na samym końcu pokazali nam ich ulubione sekretne  miejsce, gdzieś gdzie uwielbiają przyjeżdzać, spędzać czas i  to właśnie tam odnaleźli swoje wymarzone drzewo, idelane do naszej sesji. Gdy nam je pokazali byliśmy zachwyceni!

 

Przygotowując się do naszej sesji, wymieniliśmy mnóstwo maili. Wszystko było idealnie przygotowane; fryzura, makijaż, stylizacje, kwiaty, dekoracje i  cała sceneria, która miała być tłem do naszych zdjęć. Naszą sesje podzieliliśmy na dwie części; w stylu boho i rustykalno – bajkowym. W pierwszej z nich chcieliśmy wykorzystać stare drzewa wraz z łapaczami snów  Bride & Groom od fantastycznych Literowych Inspiracji.  Suknia Oli z cudownym długim welonem wpiętym w ozdobny stroik na głowie wyglądała w tej scenerii obłędnie. W drugiej zaś części główną rolę, oczywiście zaraz po naszej Młodej Parze odegrało stare, piękne drzewo z długimi gałęziami. To właśnie to powiesiliśmy naszą huśtawkę (przygotowaną w całości własnoręcznie przez Damiana) Ozdobiliśmy ją pięknymi kwiatami od niezastąpionego Kwiatowego Studia!  Rozłożyliśmy resztę dodatków, Ola włożyła na głowę wianek pasujący do bukietu na huśtawce, i wtedy ukazał nam się cudowny magiczny obraz  niczym ze starej baśni. Piękne drzewo, słońce chylące się ku zachodowi, cudowna para zakochanych stojących przy bajkowej huśtawce tonącej w kwiatach. Było pięknie! Dokładnie tak jak wymarzyła to sobie nasza Para:)

 

Oprócz dodatków, takich jak drewniane skrzynki, lampiony i srebrne jelenie, mieliśmy jeszcze fantastyczne skrzynkowe wielkie LOVE! które idealnie wkomponowało się w cały klimat naszej  rustykalnej sesji. Bardzo bardzo dziękujemy!!!

To był cudowny dzień! Całe przygotowania, inspiracje, a później wspólne przygotowywanie się do zdjęć, finalnie dało nam taki efekt o którym nawet nie marzyliśmy, że uda się stworzyć:) To było niesamowite doświadczenie:) A nasza dzielna para, choć wiemy, że nie było łatwo poradziła sobie znakomicie! Dziękujemy Wam kochani, za wszystko! Za to, że pokazaliście nam Wasze magiczne miejsce, za całą pracę i serce, jakie włożyliście w przygotowanie naszej sesji a także za zaufanie. Dzięki temu wszystkiemu udało nam się wspólnie stworzyć coś niezapomnianego i wyjątkowego! Z pozdrowieniami dla naszych Nowożeńców! M&M Zapraszamy do oglądania:)