Kasia & Łukasz sesja narzeczeńska rustic & marsala / session engagement

Witajcie! Dzisiaj mamy dla Was długo wyczekiwaną sesje narzeczeńską w kolorze Marsali:) Nasza para Kasia i Łukasz, wybrali las jako idealną scenerię  do zdjęć oraz wszystkich dodatków właśnie w tym kolorze. I to był strzał w 10! Drewniany stolik, ze złotymi świecznikami i dodatkami w kolorze marsali; owoce, kwiaty, a także dwa słodkie malutkie krzesełka na których siedziała nasza para-  idealnie komponowały się  z leśną przestrzenią.

Kasia w lekkim bordowym sweterku i bladoróżowej tiulowej spódnicy z wiankiem na głowie (który uplotła własnoręcznie tuż przed zdjęciami) wyglądała cudownie! Elegancki Łukasz  w piaskowych spodniach i ciemnej marynarce z dobraną specjalnie na tę okazję muchą w kolorze marsali pasował idealnie do swojej ukochanej:) To było jak romantyczna randka w środku lasu, pośród drzew i w totalnej ciszy, blisko natury:)  Kolejnym dodatkiem, który przygotowała nasza para była “wstążkowa ściana”:) Czyli ściana utworzona z różnej długości i szerokości wstążek w różnych odcieniach, bordo, marsali, różu:) Te kolory w połączeniu z zielenią lasu wyglądały fantastycznie! Bardzo nam się to spodobało:)

W drugiej części sesji było już bardziej luźno i na sportowo. Krótki spacer i “narzeczeńskie wygłupy”  zakochanych!  Świetnym dodatkiem do zdjęć były białe koszulki z napisami! Cieszymy się, że udało nam się wspólnie przygotować sesje w takim stylu:)

Z ogromnymi podziękowaniami i pozdrowieniami dla naszych “już” Nowożeńców! Zapraszamy Was do oglądania:) M&M