Ewa & Michał sesja plenerowa Polna Zdrój / wedding session

Witajcie! Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam kolejną cudowną sesję, którą mieliśmy przyjemność zrealizować w ostanim czasie:) Z Ewą i Michałem  spotkaliśmy się już wcześniej na ich sesji narzeczeńskiej:)  Tym razem mieliśmy ogromną przyjemność przygotować dla nich ich sesje plenerową!

Miejsce, które wybrali było jednym z tych miejsc (na naszej liście:)) w których bardzo chcieliśmy móc zorganizować kiedyś sesje i dlatego jesteśmy przeszczęśliwi, że się to udało! Już Wam zdradzamy cóż to za niesamowite miejsce na ziemi:) To Polna Zdrój – a dokładniej ponad 200-letnie siedlisko w XIII wiecznym miasteczku Wleń niedaleko Jeleniej Góry. Cudne, klimatyczne i romantyczne zarazem:) A do tego z pięknymi widokami i designerskim wystrojem.

Bardzo się cieszymy i raz jeszcze dziękujemy za to, że mogliśmy przygotować sesje właśnie tutaj:) Ewa i Michał przygotowali bardzo dużo dodatków, a niektóre z nich wykonali własnoręcznie tuż przed naszą sesją. Złoty ananas, liście Monstera, drewniane podkładki z imionami, złota rama oraz wycięte w drewnie napisy.  W drugiej zaś  części  pojawiły się różowe flamingi, zimne ognie, złoty brokat i konfetti! Zwróćcie uwagę na skarpetki Pana Młodego! Wyglądają superaśnie!  i obudowy telefonów- motyw z flamingami jest “the best”:)

To był cudowny dzień, pełen słońca i usmiechów! Dziękujemy Wam, za to, że włożyliście tyle pracy i serca w przygotowanie do naszej sesji! Było pięknie!

Kochani, już nic więcej nie piszemy, bo nie możemy doczekać się, aż pokażemy Wam efekty naszej wspólnej pracy! zapraszamy do oglądania:) M&M

 


cudowna Para Młoda: Ewa & Michał

miejsce: Polna Zdrój:)

suknia Panny młodej: projekt Sylwia Kopczyńska

garnitur Pan młody:Pako Lorente

makijaż:Katarzyna Wojtycza MakeUp

bukiet, wianek & butonierka: Kwiatowe Studio:)

buty panna młoda & pan młody: Sarenza, Ryłko

drewniana muszka & spinki: Marachic

zaproszenia ślubne: projekt własny Pary Młodej:)

dodatki: drewniane napisy i plastry drzewa: Ilustratyw:)

 

 

 

MENU