Daga & Bartek sesja w sadzie / session engagement

Witajcie! Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam sesję, którą udało nam się stworzyć razem z Dagą i Bartkiem. Była to nasza pierwsza sesja w sadzie! Miało być romantycznie, pastelowo i wiosennie! Zwiewna suknia Dagi  połączona z misternie oplecionym wiankiem na głowie i białe conversy – idealnie! Bartek zaś w jasnych spodniach, jeansowej koszuli oraz tweedowej marynarce z wpiętą butonierką.  Oboje wyglądali niesamowicie!  Przygotowali wszystko perfekcyjnie!

Było i piknikowo i rowerowo! a na końcu pojawiły się jeszcze: kalosze, drabina, rewelacyjne koszulki,  czekoladowe  Dunaty oraz pastelowe Macaroniki!  A to wszystko działo się wiosną, tyle tylko, że nawet my nie spodziewaliśmy się pod sam koniec sesji takich opadów atmosferycznych i  nie chodzi nam bynajmniej o deszcz! Bo był to śnieg!!!

Ale nawet takie trudności nie stanęły nam na przeszkodzie do zrealizowania naszego planu! I choć temperatury także nas nie rozpieszczały! Udało się! Kochani jesteście wielcy! Wiemy jak nie było łatwo:) Dlatego tym bardziej dziękujemy i cieszymy się już na kolejną wspólną sesję!

Zapraszamy Was do oglądania! Z wyczekiwaniem na tegoroczną wiosnę! Moc całusów! M&M

 

 

Menu