Agnieszka & Łukasz dzień ślubu / wedding day

Witajcie! Dziś zabieramy Was do Krakowa. To właśnie w tym mieście postanowili powiedzieć  sobie sakramentalne TAK! Agnieszka i Łukasz nasza kolejna Młoda Para, którą poznaliśmy dzięki Kasi – cudownej KM wedding planner. Pogoda w Krakowie przywitała nas idealną temperaturą i cudownym słońcem jak na wrześniowy już dzień.  Przygotowania rozpoczęły się w Hotelu Sheraton  znajdującym się nieopodal Wawelu. Nasi przyszli nowożeńcy ubierali się w osobnych pokojach na dwóch piętrach. Agnieszka na ten dzień wybrała cudowną koronkową suknię „rybkę” z długim rękawem  i lekko odkrytymi plecami oraz zaokrąglonym trenem. Dodatkami były pastelowe szpilki od Badgley Mischka  a także połyskujące kolczyki od Lily and Rose. Włosy ułożone zostały w delikatne fale. Całość dopełnił bukiet z róż w  kolorze brudnego różu. Łukasz tego dnia wybrał elegancki czarny smoking, ozdobną białą koszulę, czarny pas i muchę. Z pozostałych dodatków stroju były jeszcze skórzane buty Prady oraz elegancki zegarek Rolex. First Look  naszej pary odbył się na dachu hotelu  z cudownym widokiem na Kraków. Potem Państwo Młodzi odjechali dorożką w stronę kościoła.

 

Ceremonia odbyła się w barokowym kościele św. Anny w Krakowie.  Tuż pod świątynią czekali już na nich najbliższa rodzina i przyjaciele. Barokowe wnętrze kościoła wyglądało niesamowicie. Marmur, złocenia i piękne rzeźby a także malowidła na  sklepieniu  świątyni, to wszystko dodawało jeszcze większej mistyczności tej chwili. Przyjęcie weselne odbyło się w Hotelu Sheraton, w pierwszej części  w Ogrodzie Letnim, gdzie goście mogli zasmakować w przystawkach i drinkach  serwowanych przez szefa kuchni i barmanów a następnie w sali restauracyjnej wewnątrz hotelu.

 

Całe wnętrze sali udekorowane zostało cudownymi kwiatami w odcianiach bieli, różu i zieleni. Okrągłe stoły  pokryte zostały  śnieżnobiałymi obrusami na których poustawiane zostały srebrne świeczniki. Pojawiło się też menu przewiązane ozdobną szarą tasiemką z wsuniętym liściem eukaliptusa – wszystko nawiązujące do zaproszeń ślubnych i dekoracji kwiatowych. Ozdobne ramki z numerami stołów oraz srebrne krzesła Chiavari dodawały elegancji i szyku. Dodatkowo w oknach i plafonach świetlnych zawieszone zostały ozdobne roślinne girlandy, które dodawały magii temu miejscu. Agnieszka i Łukasz po uroczystym obiedzie, pierwszym tańcem rozpoczęli część taneczną tego wieczoru! Prezentem niespodzianką, którą przygotowała Para Młoda  dla gości był występ Doktora Albana – niezapomnianej gwiazdy lat 90 tych!. Światła, taniec, energia  i genialny występ tak można w skrócie opisać to co wtedy działo się na parkiecie! Wszyscy goście bawili się niesamowicie!  To była na pewno niezapomniana noc, pełna wzruszeń, uśmiechów i miłości, nie tylko tej pomiędzy Agnieszką a Łukaszem, ale także pomiędzy ich rodzinami, które wspierały ich we wszystkim, pomagały, cieszyły się i świętowały razem z nimi!

 

Cały ślub został przygotowany perfekcyjnie, wszystkie detale i dekoracje były misternie planowane od wielu miesięcy. Miało być elegancko, klasycznie, ale także z nutą ekstrawagancji i szaleństwa! I dokładnie tak było:) Kasia zorganizowała cudowny ślub, który na pewno pozostanie w pamięci wszystkich  gości naszej Pary, a przede wszystkim w sercach Agnieszki i Łukasza, ponieważ był dokładnie taki jaki sobie wymarzyli! A to przecież najważniejsze! Aby ten dzień , był Waszym dniem i abyści mogli spędzić go od samego początku do końca tak jak Wy to sobie wymarzycie! Tym bardziej jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być w tym dniu z Wami i tworzyć Waszą historię od początku. Dziękujemy za to wyróżnienie. A już teraz zapraszamy Was  do obejrzenia krótkiego  reportażu  z tego szczególnego dnia:) M&M

105michal_orlowski_slub_krakow_sheraton_fotograf_

156michal_orlowski_slub_krakow_sheraton_fotograf_

183michal_orlowski_slub_krakow_sheraton_fotograf_

Menu