Kamila & Alan & Antoś sesja rodzinna / family session

Witajcie! Tym razem mamy dla Was rodzinną leśną sesję, którą zrealizowaliśmy z  naszą cudowną parą Kamilą i Alanem oraz ich przeuroczym synkiem Antosiem:)  Pamiętacie na pewno ich polsko – irlandzki ślub, w kolorach zieleni i fioletu a także sesje narzeczeńską przy zachodzącym słońcu,  w stylu hippie & boho.

Pewnego jesiennego dnia wybraliśmy się do naszego lasu, aby przygotować mały piknik:) Tego dnia niestety tuż przed umówioną godziną zaczęło strasznie padać, myśleliśmy, że nie uda się nam przygotować sesji a już tak bardzo czekaliśmy na dzień w którym się spotkamy. Na szczęście wspólnie ustaliliśmy, że nie odpuszczamy i zdecydowaliśmy się,  aby przeczekać tą „małą” ulewę. I to była bardzo dobra decyzja, ponieważ po krótkim czasie deszcz przestał padać a my mogliśmy zacząć zdjęcia.

Kamila i Alan przygotowali cudowne „lisowe” dodatki:) a ich stylizacje idealnie pasowały do klimatu, który chcieliśmy uzyskać – jesiennej sesji w środku lasu:) Nasza rodzinka wyglądała w tych kolorach genialnie! W drugiej zaś części pojawił się motyw marynistyczny; kotwice, żaglówki i specjalnie przygotowana morska girlanda.

Pamiętajcie, że żadna zła pogoda nie jest straszna i nawet w niesłoneczny czy pochmurny dzień możemy przygotować wspólnie niesamowite zdjęcia, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas i naszego pozytywnego nastawiania – a właśnie tego nie brakowało Kamili i Alanowi, którzy przez cały czas  zarażali nas swoją pozytywną energią i uśmiechem! Dziękujemy Wam kochani za to spotkanie, cudownie było móc spotkać się  z Wami i stworzyć coś tak fajnego!

 

DSC_0668

 

0015sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski

0013sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0012sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0011sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0009sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0007sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0006sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski

0004sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski

0005sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0003sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0002sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski0001sesja_rodzinna_lesna_piknik_session_family_wroclaw_najlepszy_fotograf_michal_orlowski

 

DSC_0717

Menu