Masthead header

Daga & Bartek dzień ślubu / wedding day

Witajcie! Dziś chcielibyśmy pokazać Wam ślub Dagi & Bartka, który odbył się w Szczyrku. Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień koronkowo-muślinową suknię projektu Fulara i Żywczyk i była to absolutna miłość od pierwsze wejrzenia a dokładniej przymierzenia! Dodatkami były klasyczne czółenka w kolorze brudnego różu, marki Badura. Biżuterię jaką miała na sobie w tym dniu nasza Panna Młoda  to jedynie delikatnie kolczyki z żółtego złota marki Yes. Przygotowania rozpoczęły się od wykonania fryzury – przepięknego luźnego upięcia z wpiętymi pastelowymi kwiatami,  następnie makijażu, mocniejszego podkreślenia oka i ciemno różowych ust. Kiedy przyjechaliśmy do naszej Panny Młodej i weszliśmy do pokoju gdzie trwały już przygotowania ujrzeliśmy cudownie poukładane ramki w których znajdowały się zdjęcia z naszej sesji narzeczeńskiej! To było cudowne uczucie i od razu pojawiły się przemiłe wspomnienia z tego dnia, który spędziliśmy razem w sadzie a było to jeszcze wczesną wiosną:)

 

Nasza Panna Młoda cudownie przygotowała wszystkie dodatki na ten dzień. Począwszy od pięknych rustykalnych zaproszeń z kwiatowym wzorem, wykonanych  metodą letterpress na ponad 100 letniej maszynie wykorzystując szlachetny papier od Papier Project, niesamowitej podwiązki (wyglądała obłędnie), drewnianego pudełeczka z zielonym mchem na obrączki z wygrawerowanymi imionami, datą ślubu  i napisem  endless love oraz pudełko na koperty – od Wedding design,  skończywszy na okrągłych, pastelowych plakietkach dla gości weselnych!Kiedy Daga była już gotowa i ubrała sukienkę wyglądała przepięknie! Idealnym dodatkiem do całej stylizacji był długi welon i rustykalny bukiet od WionekWoniaczka! 

 

 

Nasz Pan Młody, Bartek pasjonujący się youngtimerami,  już od początku wiedział jakim autem będzie chciał pojechać do ślubu!  Wymarzył sobie, że do ślubu pojadą  własnoręcznie odrestaurowanym Porsche 944, które to do ostatnich godzin przed ślubem było  pieczołowicie przygotowywane do tej jakże zaszczytnej roli. Bartek na ten dzień wybrał szary garnitur w delikatną kratkę, białą koszulę i czarną muszkę – wszystko od Giacomo Conti. Dodatkami były brązowe  buty, monki marki Badura,  czadowe spinki do mankietów Porsche, kupione specjalnie na tą okazję w salonie Porsche oraz zegarek Tissot Le Locle Powermatic 80.

 

Ceremonia odbyła się  Sanktuarium MB Szczyrkowskiej na Górce.  Kiedy padło sakramentalne Tak! a goście złożyli życzenia naszej Młodej Parze, wszyscy skierowali się na przyjęcie weselne, które odbywało się w restauracji Romeo i Julia w Szczyrku. Na sali czekały już na gości pięknie udekorowane stoły z cudownymi bukietami, winietkami, menu, prezentami dla gości w formie ślicznie zapakowanych pastelowych  makaroników. Przy wejściu stała rustykalna tablica gości,  w formie drewnianej ramy ozdobionej u góry kwiatami z przyczepionymi kartkami z nazwiskami  gości. Zaś nad stołem Państwa Młodych powieszone zostały drewniane tamburki ozdobione liśćmi ruskusa z pastelowymi kwiatami  i w środku umieszczonymi imionami naszej Młodej Pary. Tuż obok  widać było różowe balonowe love! Po uroczystym obiedzie, przyszedł czas na pierwszy taniec, który Daga z Bartkiem wykonali idealnie! Tym samym zaraz po tym wydarzeniu rozpoczęła się zabawa taneczna! Całą imprezę poprowadził Dj Idzik, który jak zawsze zagwarantował gościom idealną zabawę do białego rana!

 

To był wspaniały dzień, cieszymy się, że mogliśmy go z Wami spędzić. Dziękujemy Wam za zaufanie jakim nas obdarzyliście i już nie możemy doczekać się naszej sesji!!! A Was zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z tego wspaniałego dnia. M&M

010michal_orlowski_fotograf_slubny_najlepszy_wedding_wroclaw_rustykalny

 

 

Suknia ślubna – Projektanci Fulara i Żywczyk , model: Frida z kolekcji 2017

Buty Panna Młoda –  Badura.

Biżuteria – kolczyki z żółtego złota marki Yes, pierścionek zaręczynowy z białego złota marki Apart

Paznokcie – Studio urody Queria

Bukiet ślubny i butonierka – Wionek Woniaczka

Garnitur, koszula, muszkaGiacomo Conti

Buty Pan MłodyBadura

Zegarek – Tissot Le Locle Powermatic 80

Spinki do koszuli – Porsche

ZaproszeniaPaper Project

Skrzynia na koperty i pudełko na obrączki Wedding design by Ilustratyw.pl 

Poligrafia ślubna & dodatki – Winietki, menu, prezenty dla gości, tablica rozmieszczenia stołów, etykiet i chorągiewki na słodkim stole, dekoracja sali weselnej i samochodu, kwiaty, bukiety – Wionek Woniaczka

Przypinki dla gości – Inkipinki

Tort nakedcake Cukiernia Bajeczna