Ola & Karol sesja plenerowa / wedding session

Witajcie! Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam sesje plenerową Oli i Karola:) Długo przygotowaliśmy się do niej ponieważ szukaliśmy miejsca, które spełni jeden bardzo ważny warunek – będzie  tam woda:) Bardzo ucieszyliśmy się kiedy Ola wysłała nam  propozycję miejsca:)  To była nasza pierwsza sesja z łódką. Bardzo ważnym dodatkiem była specjalnie na tę okazję przygotowana kwiatowa girlanda od niezastąpionego Kwiatowego Studia, którą ozdobiliśmy dziób łódki.

Ola miała na sobie dopasowaną, koronkową suknię z długim welonem w stylu hiszpańskim, do tego delikatny nisko upięty kok – wyglądała bardzo elegancko i klasycznie. Karol ubrany był w granatowy garnitur, kamizelkę oraz  bordowy krawat z poszetką.

W pierwszej części naszej sesji towarzyszyły nam taśmy filmowe, które przywieźli ze sobą Ola i Karol  jako, że uwielbiają filmy, był to oczywisty dodatek do naszych zdjęć – w końcu to ich wspólna ogromna pasja! W drugiej zaś części była wspomniana już na początku łódka.

Nasza cudowna para wyglądała wprost idealnie w tej scenerii! Pogoda tego dnia była niesamowita, tak więc korzystaliśmy z jej uroków do samego końca. A efekty naszej pracy możecie zobaczyć poniżej:)

Kochani raz jeszcze dziękujemy Wam za wszystko! Za całe Wasze zaangażowanie, uśmiechy i pozytywną energię:) To było wspaniałe popołudnie!

Menu