Marta & Mateusz dzień ślubu / wedding day

Witajcie Kochani, tym razem mamy dla Was krótki reportaż z dnia ślubu Marty i Mateusza, który odbył się w naszym rodzinnym Wrocławiu. Przygotowania naszej Panny Młodej rozpoczęły się w Pro Academy School of Makeup. Marta zdecydowała się na ciemną kreskę nad okiem oraz czerwone usta – wyglądała w tym makijażu niesamowicie. Dalsze przygotowania odbyły się w hotelu tuż obok Wilii Caprice.

 

Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień dopasowaną suknię ślubną  z delikatnym dekoltem w kształcie serca. Ozdobioną jedynie subtelnym paskiem z drobniutkimi, połyskującymi  koralikami. Do całości dobrała jasne szpilki i kolczyki Svarovskiego – które były prezentem od najbliższych przyjaciółek. Ostatnim elementem pasującym idealnie do całego stylu naszej Panny Młodej były rozpuszczone włosy z delikatnymi falami. Klasyka i ponadczasowa elegancja zwyciężyły, bo Marta wyglądała zjawiskowo w tej kreacji. Na koniec jeszcze bukiet z białych kwiatów i nasza Panna Młoda była w pełni gotowa do wyjścia. Mateusz  przygotowywał się w pokoju tuż obok wraz ze swoim świadkiem. Wybrał na ten dzień klasyczny czarny garnitur z muszką w tym samym kolorze  oraz srebrne spinki i lakierowane buty.

 

 

Ceremonia zaślubin odbyła się w ogrodzie tuż obok Villi Caprice  w malutkiej altance. Było bardzo romantycznie i kameralnie. Po ceremonii  goście przenieśli się do restauracji  i tam rozpoczęło się już przyjęcie weselne. Po uroczystym obiedzie były liczne  toasty i  życzenia dla Nowożeńców. Słodką niespodzianką dla gości był cudowny marcepanowy tort w odcieniach złota wypełniony malinami i białą czekoladą. Później były  już tylko tańce i hulańce do białego rana!

 

Dziękujemy Wam kochani za ten dzień, za to, że zaufaliście nam i zaprosiliście do Waszego świata:) Cieszymy się, że wszystko udało się i mogliśmy się spotkać! A już niedługo zobaczymy się po raz kolejny, tym razem na naszej sesji, którą mamy nadzieję uda nam się zrealizować w najbliższym czasie. Nie możemy się już doczekać:)

Zapraszamy Was do obejrzenia krótkiego reportażu z tego dnia:) do usłyszenia! M&M

 

 

Menu