Magda & Mateusz dzień ślubu Art Hotel / wedding day

Witajcie! Dzisiaj chcemy pokazać Wam ślub, który odbył się w naszym rodzinnym mieście – Wrocławiu. Przygotowania Panny Młodej rozpoczęły się w Pro Academy, gdzie Magda robiła się na bóstwo:) Na ten dzień nasza Panna Młoda wybrała suknię wrocławskiej projektantki Agnieszki Światły. Dodatkami były szpilki w kolorze nude  i delikatny wianek z gipsówki. Mateusz ubrany był w ciemnogranatowy garnitur, srebrne spinki i granatową muchę.

Ceremonia odbyła się w kościele garnizonowym pw. Świętej Elżbiety we Wrocławiu. Przyjęcie weselne zaś w nieopodal znajdującym się Art Hotelu. Dekoracje na sali, winietki, karty menu, zawieszki na alkohol – wszystko zostało przygotowane w stylu rustykalnym, a nieodłącznym elementem kwiatowych dekoracji była delikatna gipsówka:) Wszędzie poukładane zostały malutkie słoiki i skrzyneczki wypełnione tymi kwiatami.

Na pierwszy taniec nasza Młoda Para zatańczyła do utworu Michaela Bublé  & Nelly Furtado:  Quando Quando Quando. Tego wieczora goście bawili się wspaniale, a to wszystko za sprawą niesamowitego DJ-a  Sebastiana Lehner z Cocons Club, który wprowadził na parkiet tak fantastyczną atmosferę, że dosłownie „pękał on w szwach”.

Atrakcją jaką przygotowała nasza para dla swoich gości był aparat Instax z mnóstwem filmów i dodatków do przebrania, a to wszystko po to, aby goście mogli zrobić sobie wspólne zdjęcia, które będą niesamowitą pamiątką dla Magdy i Mateusza! Zdjęć nie było końca! wszyscy spisali się na medal w uwiecznianiu wspaniałej zabawy, która trwała aż do białego rana!

Na pożegnanie  wszyscy goście otrzymali słoiczek z miodem, ubrany w skrawek juty obwiązany sznureczkiem wraz ze specjalnym podziękowaniem od Młodej Pary!

Dziękujemy za to, że mogliśmy być z Wami w tym cudownym dniu! Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście.

I oczywiście zapraszamy Was do obejrzenia, krótkiego reportażu z tego lipcowego dnia:)

 

Menu