Dominika & Piotr sesja ślubna marsala & gold / wedding session

Witajcie! dzisiaj chcielibyśmy pokazać Wam cudowną  jesienną sesje plenerową Dominiki i Piotrka:) Bardzo długo się do niej przygotowywaliśmy, ponieważ zależało nam na tym, aby znaleźć idealnie miejsce. W związku z tym, że nasza sesja odbyła się już późną jesienią w dniu samej sesji, niestety pogoda nie rozpieszczała nas. Nasza Para znalazła idealne miejsce, opuszczoną szklarnię – i to własnie tu chcieliśmy przygotować wszytko do naszych zdjęć:) Miało być rustykalnie, w kolorach marsali i złota, z kryształowymi dodatkami, kwiatami i słodkościami. Dominika upiekła cudowny naked cake a Piotrek cudownie go ozdobił – razem tworzyli idealną parę i zgrany duet, przy wszystkich naszych przygotowaniach!

Kiedy wszystko było już gotowe, zaczęliśmy zdjęcia:) Nasza Młoda Para w tych trudnych warunkach, bo choć nie widać tego na zdjęciach, tego dnia było już bardzo bardzo zimno, poradziła sobie wspaniale!  To była świetna zabawa i wspaniale spędzone popołudnie!

Kochani, chcieliśmy Wam bardzo podziękować za całe Wasze zaangażowanie, pomysły  i te wszystkie wymienione maile przed  naszą sesją:) Byliście niesamowici! Dziękujemy za wszystko! Cudownie było móc Was poznać  i stworzyć razem coś tak pięknego!:) z pozdrowieniami! Zapraszamy Was do oglądania:) M&M

 

 

 

suknia Panna Młoda: model: Ida Torez ,,Sion” z salonu Vogue & She na ul. Biskupiej we Wrocławiu
garnitur Pan Młody, koszula i dodatki- Lancerto, buty- Gino Rossi
kolczyki Tulia z Novia Blanca,
buty Panna Młoda- New Look Sparks
wianek i butonierki- Kwiaciarnia Dafe na ul. Zwycięskiej we Wrocławiu
meble do sesji wypożyczone dzięki uprzejmości Piotra Łukojcia 🙂
makijaż do sesji: Aleksandra Kaj,
fryzjer: salon Da Vinci, Wrocław

 

Menu