Jagoda & Błażej sesja ciążowo – rodzinna – family session

Witajcie, dzisiaj mamy dla Was cudowną sesję ciążowo – rodzinną, którą tego lata zrealizowaliśmy w Poznaniu. Naszą parę Jagodę i Błażeja poznaliście już wcześniej, towarzyszyliśmy im w ubiegłym roku, podczas dnia ślubu  w  Starym Browarze również w Poznaniu. Ucieszyliśmy się bardzo kiedy dowiedzieliśmy się, że już niedługo na świecie pojawi się malutka Lila, a my będziemy mogli  znowu spotkać się, aby przygotować kolejną cudowną sesję!

 

I tak też się stało:) Przyjechaliśmy do Poznania  do kawiarni Family Cafe – cudownego miejsca z przepięknym wystrojem!  Z tego miejsca chcieliśmy raz jeszcze bardzo bardzo podziękować za możliwość przygotowania sesji! To był strzał w 10!  Cała kawiarnia wygląda jak bajki! wszędzie pastelowe kolory, rustykalne dekoracje, lampiony, gwizdy, zabawki! A na barze w kawiarni nasze ulubione Flamingi! Ahh cudne miejsce:) Jagoda i Błażej wyglądali świetnie:)  Ich stylizacja idealnie pasowała do całego miejsca:)

 

Drugą część sesji zrealizowaliśmy w ogrodzie, tuż obok domu rodziców. Był cudnie przygotowany cały kącik z sofą , do tego lampiony, girlandy, papierowe ozdoby (wszystko własnoręcznie przygotowane przez przyszłych rodziców)  a także  sznureczek z rozwieszonymi ubrankami dla córeczki!

 

Podczas całej sesji towarzyszył  nam ukochany piesek Jagody:), który nie odstępował nas na krok!  Oj działo się, działo! Było pełno śmiechu i radości! Jagoda i Błażej przygotowali stylizacje z koszulkami ze świetnymi napisami dla przyszłych rodziców! Później był soczysty arbuz i pyszna lemoniada z truskawkami,  przygotowana specjalnie przez mamę Jagody, która tego dnia była niezastąpiona – dziękujemy bardzo i pozdrawiamy serdecznie! W dalszej części były ogromne srebrne balony z napisem GIRL a także słodkie pyszności, którymi można było zajadać się cały dzień!

 

Ahh cudownie jest móc towarzyszyć Wam w tak ważnych i wyjątkowych momentach w Waszym życiu:) Dziękujemy Wam kochani za zaufanie i cieszymy się ogromnie, że mogliśmy znowu się spotkać i móc wspólnie stworzyć coś tak pięknego! I już nie możemy doczekać się naszej kolejnej sesji! do zobaczenia! M&M

004sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski007sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski008sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski010sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski012sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski016sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski018sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski021sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski023sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski030sesja_ciazowa_rodzinna_kawiarnia_rustykalna_session_maternity_michal_orlowski

Menu