Masthead header

Asia & Adrian dzień ślubu / wedding day

Witajcie! Dziś chcielibyśmy pokazać Wam piękny ślub Asi i Adriana, który odbył się w Pałacu Krotoszyce.  Przygotowania rozpoczęły się od makijażu, który wykonała niezastąpiona Natalia z Pro Academy. Następnie była fryzura, cudowne fale, które wykonał po mistrzowsku Damian, z „Damian Czesze”. Nasza Panna Młoda wybrała na ten dzień suknię  z kolekcji Anny Kara, model Corriander. Cudowna, zwiewna i romantyczna – Asia wyglądała w niej niesamowicie. Doskonale podreśliła jej figurę i urodę:) Do sukni dobrała czółenka w kolorze nude. Jeśli zaś chodzi o biżuterię nasza Panna Młoda zdecydowała się na małe złote kolczyki i ozdobne łańcuszki. Jej głowę zdobił królewski wianek  z hortensji w przepięknych pastelowych kolorach. Całość dopełnił obłędny rustykalny bukiet – wszystko od kwiaciarni Kwiatopasja z Legnicy. Pan Młody zaś ubrany był w granatowy garnitur od Paco Lerente oraz niebieską muszkę.

 

Ceremonia odbyła się  drewnianym kościele pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Lubinie. Przyjęcie weselne zaś w Pałacu w Krotoszycach. Wszystkie dodatki  i dekoracje na sali wykonane były w stylu rustykalnym. Naszą uwagę zwróciła oryginalna tablica gości w formie małej białej drabinki na której rozwieszone były  karteczki z nazwiskami gości oraz  przygotowane specjalnie na tą okazję nalewki wykonane przez tatę Panny Młodej:)

 

Asia i Adrian przygotowali dla swoich gości mnóstwo atrakcji. Na początku był pokaz barmański, który odbył się tuż przed pałacem. Kolejną niespodzianką była fotobudka ze śmiesznymi strojami i nakryciami głowy, tuż obok której leżała księga gości do weselnych wpisów. A gdy zrobiło się już ciemniej każdy z gości otrzymał po jednej świeczce i przy ich blasku nasza młoda para zatańczyła wspólnie z gośćmi romatyczny taniec, który na pewno na długo zapadnie w ich pamięci i sercach. Zabawa trwała do białego rana i wszyscy bawili się wyśmienicie! To była dla nas olbrzymia przyjemność móc towarzyszyć Wam w tych cudownych chwilach. Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie:) Życząc naszym Nowożeńcom szczęścia i wszystkiego naj zapraszamy Was do obejrzenia reportażu z tego dnia. pozdrawiamy! M&M

 

 

004reportaz_slub_najlepszy_fotograf_wroclaw_michal_orlowski

dsc_0137

dsc_0232

dsc_0233

dsc_0261

 

dsc_0288

 

dsc_0520ok

dsc_0388

dsc_0440

dsc_0326

dsc_0597

dsc_0613

 

dsc_0736

047reportaz_slub_najlepszy_fotograf_wroclaw_michal_orlowski

 

052reportaz_slub_najlepszy_fotograf_wroclaw_michal_orlowski

 

miejsce: Pałac Krotoszyce

bukiet ślubny i butonierk & wianek- Kwiatopasja Legnica

makijaż: NA.LA

fryzura: Damian Czesze

strój Panna Młoda: suknia Anna Kara, model Corriander, buty Kazar

strój Pan Młody: Paco Lorente

zaproszenia ślubne, dodatki, wystrój sali: Sisters Atelier Legnica