Klaudia & Andreas reportaż ze ślubu / wedding day

Witajcie! Dziś mamy ogromną przyjemność pokazać Wam reportaż ze ślubu  Klaudii i Andreasa. Był to polsko – niemiecki ślub, który odbył się w Pałacu Pakoszów. Dzień ślubu tej pary był chyba jednym z najgorętszych dni  w historii, żar wprost „lał się z nieba”. Przygotowania  rozpoczęły się w hotelu, w dwóch oddzielnych pokojach. W jednym z nich przygotowywał się Pan Młody wraz ze swoimi kompanami,  w drugim zaś Panna Młoda  z dziewczynami.  Klaudia  zaczęła od makijażu i fryzury. W misternie upiętych włosach i pięknym kwiatowym wianku  na głowie, wyglądała jak bogini. Nasza Panna Młoda na ten szczególny dzień wybrała suknię polskiej marki Agnes Bridal. Była zwiewna, romantyczna, nawiązująca do stylu vintage. Z koronkowym przodem i odkrytymi plecami. Dodatkami były subtelne złote kolczyki, które były prezentem od Pana Młodego oraz złoto-miedziane buty (Gino Rossi). Pan Młody zaś ubrany był w smoking (marki SuitsSupply), uszyty specjalnie na miarę w Düsseldorfie, skórzane szelki, czarną wiązaną samodzielnie muchę (od Alexander Dobell) i srebrne spinki do mankietów. Dopełnieniem były czarne, lakierowane buty (Loyd). Bardzo fajnymi dodatkami, które na ten dzień przygotowała nasza para, były oryginalne wieszaki dla Pary Młodej:) w złotym i niebieskim kolorze, wyglądały super!

0001wedding_reportage_palac_pakoszow_wedding_session_michal_orlowski_photographywedding_Schlosshotel_Wernersdorf_fotograf_slubny

0003wedding_reportage_palac_pakoszow_wedding_session_michal_orlowski_photographywedding_Schlosshotel_Wernersdorf_fotograf_slubny

 

Toast na cześć Pana Młodego!

 

 

 

Wystrój sali w pałacu  w biało – złotej kolorystyce wraz z naszymi dodatkami; numerami stołów, winietkami, menu i tablicą gości w kolorach fuksji.

 

 

I toast w pokoju dziewczyn:) niech żyje Panna Młoda!

 

 

Ceremonia Zaślubin obyła się w  odrestaurowanej sala barokowej. Było pięknie. Zgromadzeni goście czekali z niecierpliwością na Pannę Młodą, którą do przyszłego męża prowadził tato.

 

DSC_2979aa

 

Podczas przyjęcia weselnego goście bawili się wyśmienicie! A to za sprawą Dj i Saksfonisty z zespołu Cocons club, którzy byli niesamowici podczas tego wieczoru! Kolejnymi atrakcjami były liczne przemowy najbliższych gości oraz prezentacja  wspólnych zdjęć przygotowana specjalnie przez Parę Młodą.

 

 

Kolejną atrakcją przygotowaną przez Klaudię i Andreasa, gdy na zewnątrz zrobiło się już ciemno, były świecące lampiony puszczane przez gości.

 

 

Podczas całego dnia, oczywiście znaleźliśmy chwilkę na naszą małą sesję, która odbyła się w pałacowej bibliotece i  sali barokowej a także przed samym pałacem.

 

0204wedding_reportage_palac_pakoszow_wedding_session_michal_orlowski_photographywedding_Schlosshotel_Wernersdorf_fotograf_slubny1

 

Ślub Klaudii i Andreasa na długo zapadnie w naszej pamięci i sercach:) To był wyjątkowy czas, który mogliśmy spędzić w otoczeniu cudownych osób, które swoim zaangażowaniem i pomocą chciały, aby ten dzień był tak bardzo wyjątkowy i niezapomniany dla naszej pary. W powietrzu czuć było ogromne uczucie jakim darzą się Klaudia i Andreas, ale była to także miłość do swoich rodziców jak i  do ukochanego rodzeństwa. Wszyscy goście hucznie świętowali i wznosili toasty na cześć Młodej Pary a później bawili się razem do białego rana! I choć przyjęcie było międzynarodowe to cała impreza była tak przygotowana, że wszyscy razem czuli się jak jedna wielka rodzina! To był dla nas zaszczyt, móc być z Wami w tym szczególnym czasie, dziękujemy! i pozdrawiamy:) M&M

 

Menu